Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csúszásgátló tudnék...

Milyen csúszásgátló tudnék ehhez a kádhoz venni?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon szép, de sajnos csúszik benne a 3 hós babám. Textilpelust raktam alá, de úgy sem jó.



2018. júl. 19. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Soha nem használtam semmilyen babatartót, vagy csúszásgátlót. Sima 100 centis piskótakádunk van. Nekem mindhárom gyereknél az vált be amíg nem ültek, hogy a bal alkarommal támasztottam alá őket, az alkaromon pihent a hátuk, közben fogtam fürdetés közben a bal felkarjukat és eközben jobb kézzel megmostam őket.


Teljesen stabilan lehet így tartani őket és nem kell semmi plusz cucc a kádba, amit aztán lehet szárítgatni, meg tisztán tartani. :) Nem tudom, hogy a te kádadnál alá tudsz-e még nyúlni, mivel ott eleve van háttámla.

2018. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A sima piskóta kádat cseréltem le erre.

A probléma az hogy a hátam, derekam nem bírja azt ha még pluszba tartanom is kell a gyereket (pár másodperc után becsípődik,és úgy maradok, de ez külön téma lenne).

De akkor ezt a szivacsot kipróbálom, köszönöm szépen!

2018. júl. 19. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
mi pelust tettünk a kád aljába, édesanyám is így csinálta mikor kicsik voltunk.
2018. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!