Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok venni neten használt...

Szoktatok venni neten használt, jó állapotú babajátékokat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. De örökölt pár jót.
2018. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de múltkor vettem egy járássegitöt 4 ezerért a jofogáson, az nagyon megérte, újonnan 15-20 ezer és csak pár hónapig használja, szóval ebből jó a használt is szerintem.
2018. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, de a nagyoktól örökölnek a kicsik ruhát, bútort és játékot is. 😊
2018. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Szoktam, de csak úgy, ha személyesen meg tudom nézni. Környékbeli fb csoportokból, pl. Így egyből látom, milyen állapotban van. Ismerőstől is szoktam.

Rengeteg drága játék van, ami újonan drága. Mi is járásegítőt, tanuló asztalt, szülőkaros biciklit, és a hasonlókat használtan vettünk, 2-4 ezerért. Így megéri, de 20-30 ezret nem adnék ki érte.

2018. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem, pont múlthéten. Meg is bántam. Többet nem veszek.
2018. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, fb-on, de csak személyes átvétellel, mert mindenképpen megnézem, mielőtt kifizetném.
2018. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk. Legutóbb vateráztam 3 ezerét egy óriási csomag játékot egyévesnek. Kiszámoltuk 32 ezer lett volna kb. Mi is személyesen vettük át. Örültek hogy jó helyre kerül. Persze ilyenkor azért betegesen fertőtlenítek :)
2018. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!