Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok/használtatok...

Mit használtok/használtatok az újszülött baba fürdetéséhez? Babatusfürdő, sampon, olaj? Nem akarnék csak annyit használni amennyit nagyon muszáj. Mi az elengedhetetlen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi az első három hónapban a gyógyszertári fürdetőkenőcsöt használtuk, szerintem használjátok Ti is azt, mi azután a Johnson's márkát választottuk.
2010. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En harom honapos korig csak keves olivaolajat ontottem a gyerekek furdovizebe. Ez tokeletes volt, soha szaraz bor, kiutes nem volt egyikuknek sem, csak gyonyoru puhasag. Arra figyeltem oda, hogy a hajat ne erje az olaj, a masodik babam volt csak hajasbaba, az elso kopasz volt sokaig, az o feje nem tapadt tole. Hajmosaskor persze kerult az olajos vizbol a hajara is, de akor ugyis samponnal is mostam. Sampon: johnsons sampont hasznaltam mindkettonel, a mai napig azt veszem.
2010. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lányom 2 hónapos koráig gyógyszertári fürdetőt használtunk (plusz babaolaj, mert nagyon száraz volt a bőre), utána váltottunk Jonhsosnsra (amiben babaolaj is van). Samponból is a Jonhsonst használjuk.
2010. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nivea Baby olaj, fürdető és popsikrém. Púderünk is van, de még nem használtuk
2010. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja, és Nivea Baby ápolókrém. Utolsó voltam
2010. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3 hónapos koráig minden fürdés előtt babaolajjal átkentem a babám hajlatait,majd szappanmentes fürdetővel fűrdettem.

A pancsi után neogramnormonos testápolóval kentem be.

2010. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lányom két éves, a mai napig a gyógyszertári fürdetőt használjuk, aztán gyógyszertári testápolóval kenem be őt.
2010. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Első hónapokban 100% napraforgóolajjal (gyógyszertári) kentem a hajlatokat fürdés előtt és gyógyszertári fürdetővel mosdattam, majd fürdés után megint olaj. Sajna egy idő után minden avas olajszagú volt, akkor váltottam babaolajra. Második gyerkőcnél már nem fogom ennyire olajozni az tuti, vagy kipróbálom az olíva olajat, vagy babaolaj. :)
2010. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi a gyógyszertárit használjuk mindenből,szupi puhi-selymes bőr,semmi kiütés,egyéb.Arról nem is beszélve mennyivel olcsóbb.Hajmosásra a Babé koszmó ellenni samponja van-ez azért drága-de nagyon jó.mikor koszmója lett,csak ezzel mossuk és tökéletesen leszedi!
2010. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 15 hónapos és a mai napig csak a gyógyszertári fürdetőt használjuk fürdésre, hajmosásra is. Semmi mást nem használunk (testápoló, sampon, olaj-csak koszmóra míg kicsi volt) és gyönyörű a bőre. Nekem a doktor néni azt mondta, hogy ezt a fürdetőt szárazon is rá lehet kenni ha van valami a bőrén hidratálásra, de mi azt sem használtuk. Lehet, hogy jó bőre van, de nekünk ennyi elég volt.
2010. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!