Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitség! Fogak vagy betegség?...

Segitség! Fogak vagy betegség? Komoly vagy nincs gond? Első babás anyuka

Figyelt kérdés
15 hetes a kisfiam ,tegnap óta 17.8 ,38.1, a láza sokat turkál a szájában és van hogy az egész arca ilyenkor tiszta nyál!ma néztem meg a fog inát megvan duzzadva az alsó kettő középen!Egész nap nem eszik sokat,30at 60at!De iszik és ennek már örülök!Mit tegyek?Ma felhivtam reggel az dokinkat elmondtam neki mi van és azt mondta jön a foga panadol babyt adjak neki!ha hétfőig nem lesz jobban akkor keressük fel!Mivel segitsek neki?Lehet ennyi idősen fog?Vagy valami betegség lappanghat benne?Nagyon kétségbe vagyok esve!Első babás anyuka
2010. jún. 18. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál tényleg fogzásra utal. Én is első babás vagyok. Mindenki azt mondta nekem a fogzással kapcsolatban hogy kb. 6 hós kor körül kezdenek majd előbújni. Én meg vártam és vártam, azt hittem már nem is lesz foga a kislányomnak. 8 és fél hósan jött az első foga, most 10hós és még csak kettő van. Ezt azért írtam le hogy minden baba más, a te kisfiadnak lehet ennyivel előbb jön!Fogadd meg a doki tanácsát, ha nem lesz jobban vidd el hozz. De ha más gond is lesz, vagy magasabb lesz a láza, vagy nem megy le, akkor is menj orvoshoz vele, akkor ne várj hétfőig!
2010. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eggyet értek az előző válaszolóval még annyit tennék hozzá, hogy az én kisfiam nak 8 hetes korában indúlt a fogzás és 5,5 hós volt mire kibújt a foga. Ahogy te is írtad voltak ilyen hullámok rajta amikor azt hittem hogy hűha már hőemelkedése is van tuti nemsokára kint van a foga és közben pedig alább hagyott minden és később pedig újra és újra előjött. Jól ki van találva az ember, hogy nem emlékezünk ezekre a "rossz" időkre. Olyan sokat szenvednek a foguk miatt. :(

Remélem tudtam valamit segíteni.

2010. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a lányomnak nem rég bújt ki a 2 alsó. 4 hós volt ekkor :))
2010. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


a lanyom szinten 4hosan buszkelkedhet az elso fogacskaval.

Nagyon megszenvedtuk!!

Laz siras nemeves hasmenes minden volt :(

2010. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 12 hetesen kezdett fogzani. Elvittem dokihoiz, mer tolyan volt mintha megfázott volna. Hurutus volt. Azt mondta a doki megmozdultak a fogkezdemények, és ez még nem azt jelenti hogy ki is fog jönni. 2 hónap alatt bújt ki. Nekünk bevált a hoemopatia.
2010. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!