Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valószínűleg milyen színei...

Valószínűleg milyen színei lesznek a babámnak?

Figyelt kérdés

Férjem barna hajú kisgyerekként is mogyoróbarna haja volt és szép kreolos bőre

De most hogy felnőtt a haja besötétedett kb középbarna az aminek nevezném

És alapvetően világos bőrű

Én is világos bőrű vagyok de nem az a vakító hanem klasszikusan világos bőrű európai típusú

Az én hajam göndör sok dús

Kiskoromban szőkéztek pedig világisbarna voltam sose szőke

Pároméknál a testvére kislánya szőke de azért mert párom tesója is az volt kicsinek

De párom is inkább csak barna volt mint én sose szőke

Tehát nem volt ez a gyerekkori szőkeség.


Nekem kék szemem van

Neki barna.


2018. júl. 20. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ah, milyen nők kérdeznek itt ma? Amúgy meg senki nem tusja milyen színű lesz a babád, sőt születés után se fogod tudni, lehet, hogy majd oviban vált át a hajszine.
2018. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem a családodra szólt be az első válaszoló, hanem rád. Butaságon rugózol, alpári stílusban. Nem tök mindegy, milyen színű lesz a szeme, vagy a haja a gyereknek? Egyébként éppe te írtad, hogy mennyit változott mindkettőtök haja. Szerinted a gyereké nem fog?
2018. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Vörös lesz.
2018. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
A gyereket sajnálom előre hogy ilyen idegbeteg lesz az anyja.no comment.Szerinted meg a gyereked valami extra színű lesz,vagy mi ? Sima egyszerű fehér lesz a leírás alapján,semmi extra.
2018. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Első vagyok... tényleg egy primitív gyökér vagy, aki ráadásul az interneten éli ki az agresszióját.
2018. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Ritka hülye vagy te kérdező. Ráadásul buta is meg arrogáns is.

Akkor néger lesz.

2018. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Láthatóan magadból indulsz ki, te élvezed ki itt a “kis” aggressziódat, ugyanis eléggé alpári a stílusod. Ezzel a hogyan megvédeni a családom szöveggel meg még a butaságodat is tetézed.


Nem teljesen mindegy milyen lesz a kis szeme, szája, haja, bőre ?!

A tiéd, a tiétek, és annak kéne fontosnak lennie, hogy egészséges legyen és minden rendben zajlodjon a szülésen.


Némelyik nőnek tényleg nem gyerek kéne, hanem csak egy kötél !

2018. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem bántani akarlak, de nem tanultál biológiát? Szerintem tananyag kellett, hogy legyen mindehol.

A göndör, sötét haj és barna szem valószínű. Azok a domináns gének. De nyilván lehet más is, csak ez a valószínűbb.

Egyébként tele van a net ilyen kalkulátorokkal, hogy hány százalék, hogy barna a szeme, vagy kék stb. Nagyszülők adataival ad egy számot. Pötyögd be.

2018. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem lehet előre tudni: ismerős család, apuka német, anyuka portugál, 2 gyerek szőke, fehér bőrű, kék szemű, a harmadik totál barna. A lányom félig olasz: fehér bőr, sötét haj, egyik szeme barna, a másik zöld. Nem csak a szülőktől, a korábbi ősöktől is függ.
2018. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanaz a csaj. Egesz nap kerdeseket irogat ki honapok ota, donto tobbsegeben a semmirol.


19-20 ev korul van, 28 het koruli a terhessege.

A “parjaval” kb 2 hetente balheztak egy idoben, parszor szet is mentek elvileg.

Azutan az volt a gondja, hogy nem lattak a gyerek nemet 16 hetesen, majd 20 hetesen, de masfel honapig napi szinten rugozott azon, hogy menjen-e 4D-re.

A ferje es a pereputtya is zuros, a csaj csaladja is valoszinuleg.

Nem dolgozott, se nem tanult, terhesen akartak szoliba kuldeni dolgozni, ha jol remlik. Szerintem annyi penzuk nics, hogy kinezzenek az ablakon.

Azutan kiderult, hogy a vart fiu gyermek lany es jott a problemazas a neveken. Napi 3x kerdezte meg, hogy ez es az a nev mioyen, tobbnyire ugyanazt a nevet (talan Zoe, de nem biztos). Majd sikerult valasztani, de valamelyik tavolabbi csaladtagnak nem tetszik es akkor most mi legyen...

Tapszerezni akar, de mar azt is tudja, hogy melyik fajta tapszer lesz a jo a gyereknek. A tapszerezessel, araval, tejapasztassal kapcsolatban kerdezget napok ota.

Ugy latom, hogy most unalmaban uj temat talalt.


Turelem, kb 12 het es megszuletik az a gyerek, remelhetoleg lesz vele dolgod es nem kell majd egesz nap hulyesegeken gondolkodnod.

Addig tanulhatnal valamit, barmit. Vagy olvashatnal. Ilyesmi.


Heti egy-ket alkalommal szoktam atolvasni millio kerdest, mert alvasgondom van. Ilyenkor nagyon feltuno, hogy egymas utan ennek a leanyzonak a kerdesei jonnek, raadasul egy-ket heten at ugyanarrol a temarol, ugyanabban a stilusban.

2018. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!