Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabó vezetéknévhez lánynév?

Szabó vezetéknévhez lánynév?

Figyelt kérdés

Férjemnek a Luca tetszik, nekem a Sára, de egyik sem az igazi. Mindenkettő név furcsán hangzik a vezetéknévvel és rövid is (2 nevet nem szeretnénk neki adni)

Szerintetek melyik a jobb vagy milyen nevet adnátok ehhez a vezetéknévhez? Teljesen tanácstalanok vagyunk, úgyhogy jöhetnek az ötletek. :)



2018. júl. 21. 21:25
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
nekem a Szabó Luca tetszik :) szerintem nem rövid
2018. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Mivel a Szabó rövid és piszok gyakori, ezért valami dallamos, szép nevet választanék mellé hogy ne legyen túl "semmilyen" hangzású. Pl.

Szabó Angelika

Szabó Dominika

Szabó Izabella

Szabó Kamilla

Szabó Evelin

Szabó Martina

Szabó Donatella

Szabó Petronella

Szabó Annabella


A Luca nem rossz amúgy, de tetszik még a Laura vagy Míra is.

2018. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
87%
Kata,Éva,Zsófia
2018. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

Szabó Krisztina

Szabó Henrietta

Szabó Veronika

Szabó Lilla


Ha különlegesebbet szeretnétek:

Szabó Alina

Szabó Mirella

Szabó Auróra

Szabó Daniella

2018. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk Elza vagy Vera lett volna a babó, ha kislány lesz. Nem akartunk hosszú nevet, se kettőt. A Vera a déditől ered, aki Veronika, az sem rossz, illetve a mamát az öccse szokta Veronának becézni, ami anyakönyvezhető és imádom, de vhogy mégis emésztenem, szoknom kéne. Szabó Verona....
2018. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
39%
Bendegúz?
2018. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
Egyik sem rossz. Legyen Szabó Luca, vagy Gréta. Nem baj, ha rövid. Mivel tényleg tucatnév a Szabó vezetéknév, teljesen jó a Luca. Anyum nővére Sára, de a Luca jobb. Vagy mint írtam, nekem valahogy a Gréta ugrott még be elsőre.
2018. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Listás még a Kata és a Gréta is.:) Az a baj, hogy hiába keresünk hosszabb neveket, valahogy mindig a rövideknél lyukadunk ki... és inkább tucat nevet választanánk, mint egyedit, mert az én nevem nagyon ritka és bár én nagyon szeretem, de sokszor fennakadnak rajta az emberek.
2018. júl. 21. 23:01
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
Szabó Kata a ti neveitek közül a legjobb szerintem.
2018. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
Anna... Tudom minden második lány Anna de olyan jól hangzik... Szabó Anna.
2018. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!