Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a babám és pár hete...

9 hónapos a babám és pár hete az a hobbija, hogy bármerre megyek jön utánam, csimpaszkodik a lábamba hogy vegyem fel. Nem lehet tőle semmit csinálni?

Figyelt kérdés

Próbáltam adni neki mindenféle műanyag edényeket stb. hogy legalább a főzést meg tudjam csinálni de semmi sem érdekli?

Eddig volt, hogy fél -egy órát is elvolt játszott a nappaliba vagy mellettem a konyhában.Most meg ha nem ülök a játszószőnyegen mellette akkor egyáltalán nem marad el.(ugye úgy meg nem lesz pld kaja:D)

Párom szerint nem kap elég ingert.Én meg passzolom, egyszerűen nem értem.

Volt hasonló nálatok? Valamilyen változáshoz köthető esetleg életkori sajátosság vagy valóban csak több ingert igényel már a meglévőknél?



2018. júl. 23. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás.Teljesen normális ebben a korban.Olvass utána.
2018. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Erre nem gondoltam.
2018. júl. 23. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincs mit. Úgy cseng le a leghamarabb,ha engedsz neki.Ő legyen a középpontban,mindig állj a rendelkezésére.Akkor 2-3 hét alatt túllesztek rajta. Kitartást.
2018. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha főznöm kell, akkor főzök, azt a húsz percet kibírja nélkülem is.


Aztán az övé vagyok.

2018. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3


Megpróbálom amit írtál.Majd max főzök este mikor már alszik.

2018. júl. 23. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kilenc hós fiam ugyanilyen.

Én engedni szoktam neki, mert ez valóban szeparációs szorongás.

Főzni a párommal együtt főzünk, vagy a gyerek hurciban van a hátamon/karikásban az oldalamon.

Mondjuk ő sokszor unatkozik itthon, és megyünk sétálni, boltba, játszótérre stb. Úgy vagyok vele, ami elkészül, elkészül, ami nem, az megvár. Inkább játszok vele, ha már úgyis annyira rajtam akar lógni. Tudom, nem mindenki gondolja így, de az én babám eddig nem volt kimondottan anyás, és ennek a változásnak én örülök.

2018. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!