Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a kötényhas? 4 hónapja...

Ez a kötényhas? 4 hónapja szültem császárral, szeretném rendbehozni magam. Szoptatok, most 91/163 vagyok, terhesség előtt 5 kgmal voltam kevesebb.

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 19:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem engedi a képet a kepfeltoltes oldalrol
2018. júl. 24. 19:04
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Neharagudj de borzasztó kövér vagy

Dietetikus speciális étrend

Ha szoptatsz ha nem

olyan nincs hogy nem szabad diétáznod

Mert a diéta nem veszélyes de a kövérséged igen

2018. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2018. júl. 24. 19:09
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Vagy tényleg menj el zsírt leszivatni

a hasad meg szinten plasztika

mert az a hasizom fölött borzasztó sok zsír van

2018. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. Tudom.120 kgrol, betegen indultam, mert nagyon szerettem volna gyermeket, végül sikerült is fogynom 35 kilót.Most szeretném tovább folytatni, csupán az érdekelne,milyen mozgásformák biztonságosak. Hasi mutetem sem volt sose korábban.
2018. júl. 24. 19:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem kötényhas, de a fogyás során meglátod majd, hátha szerencséd lesz, és szépen visszahúzódik a bőröd is. Nagyon sok a hasi zsír, valószínűleg te oda hízol, mert a tested többi rèszéhez aránytalanul nagy a hasad. Én is dietetikust javasolnék, a megfelelő étrend nagyon sokat segítene. Kitartást! 😊
2018. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem kötényhas, kérdező, ez egyszerűen annyi,hogy van rajtad kb. 30 kg zsír.
2018. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csaszar utan nekem 6honappal javasolta a doki csak a tornat, letoltottem hasazos kihivast es estenkent toltam. 11hos koraig szopizott a babam,tejtermelest mar nem befolyasolta. Sok a hasi zsirod,a kotenyhas az, amikor ez a zsir mar nincs ott,de a bör nem huzodik vissza es ralog a p.ncidra. Gratula a fogyasodhoz es h osszejott a baba:)
2018. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kötényhas. Csak zsír, illetve lehet, hogy kicsit szétnyílt a hasizom.

60 kilóval is így nézett ki a hasam szülés után 4 hónappal (hüvelyi után). Idő kell, hogy minden visszarendeződjön. Elvileg minimum annyi, mint amennyi idő (9) a terhesség volt.

A terhes (cukros) diétát most is csinálhatod, plusz sok séta. A hasizom gyakorlatokkal várj.

2018. júl. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Igen, gyógytornász látta, valóban szét van nyilva a hasizom. IR és voltam, a terhesség alatt 160 g ch diétán voltam,előtte gyógyszert is kaptam. Most 150 g cht tartok tovább,de mivel a mozgás nincs meg a napi babakocsizason kívül, kezdenek visszajönni a kilók. Ok, a hasizommal még várok. Ilyen tempós séta mondjuk babàval a hátamon szerintetek? (8 kiló a "kis" fiam :)
2018. júl. 25. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!