Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos Avent mellszívót...

Elektromos Avent mellszívót megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Rengeteg tejem van, 1 óráig is fejem kézi mellszívóval.

Gyorsabb a gépi? Nagyban megkönnyítené a napjaim ha gyorsabb. Pláne mikor éjszaka csak a fejés miatt kelek fel.

Jobban fáj az elején mint a kézivel? Vagy egy kutya?

Véleményeket szeretnék kérni.


2018. júl. 27. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Medela swing jobb.
2018. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hosszan fejsz a kezivel, akkor megeri venni. De nezd meg esetleg a medelat is, az meg talan jobb, mint az avent...


Viszont!

Miert fejsz? Tejleado vagy?

Mert ha nem, csak azert fejsz, mert tul sok a tejed, akkor aprankent inkabb csokkenteni kellene a fejest, mert ezzel egyre tobb tejet (es felesleges munkat) csinalsz magadnak, ha nem eladod. Egy ido utan tarolni sem lesz hol.

Ne haragudj, nem kioktatni akarok, csak ez egy eleg gyakori “hiba” es egy ido iszonyatos idorablo a fejes, ha felesleges, foleg, ha ejjel nem is a baba miatt van ebren az ember, hanem a fejes miatt kell ebredni...

2018. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van, èn szeretem nagyon. Az első három hétben sárgaság miatt a babám nem/alig szopizott, így fejtem és úgy pótoltam. Egy hét után megvettük az elektromost, mert napi 8x30 perc kézi mellszívós fejéstől iszonyat fájt a kezem. Az elektromos nem gyorsabb szerintem, de ezerszer kényelmesebb.

Most is használom, mert este nem hajlandó mellből enni egy hónapja és azt le kell fejni, hogy másnap este azt adjam (4 hónapos).

A fejést tényleg nem szabad túltolni, nekem is elkezdett tőle abban a 3 hétben iszonyú sok tejem lenni, csomósodott a mellem stb. Azt csináltam leálltam a minden etetés utáni fejéssel és csak akkor fejtem, ha már nagyon feszült, de akkor is csak pár percet. Így kb. 1 hét alatt beállt a kereslet kínálat.

2018. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kézzel és kézivel abszolút nem tudok fejni. Dupla mellszívóval 7 perc alatt lefejek 200 ml-t.

De az aventnel vannak sokkal jobbak, medela vagy horigen (mindkettőből van szimplafejum eladó :D)

2018. júl. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!