Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet vinni kiránduln...

Mikortól lehet vinni kirándulni vagy strandra a babámat?

Figyelt kérdés
Július 2-án született a kisfiam. Még jó idő van gondoltam elmehetnénk egy fél napra kirándulni (sétálni mert nagyon szeret levegőn lenni) vagy strandra. Persze ő meg én nem mennénk vízbe. Vagy ez hülyeség? Volt más is így? Nem akarok rosszat neki. De ősszel már olyan változékony az idő. Augusztus végén gondoltam menni.

2018. júl. 27. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Sétálni nyugodtan, stranda így nem látom értelmét.
2018. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Az én babám május közepén született ő is szeret a levegőn lenni. Viszont én az idei nyáron nem viszem strandra. Nem való ez nekik még. Ez az én véleményem,de láttam már ilyen apró babákat strandon
2018. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesomnak a nagyobb lanya mikor pici volt es tesom helyre jott mentunk a picivel strandra. Felvaltva figyeltunk ra. Es mindenkinek jo volt :)
2018. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tengerparti országokban minden életkorban viszik a kicsiket a partra.

Csak itt szokás, hogy a kicsikkel ezt nem szabad meg azt nem szabd.

2018. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi két hónaposan vittük vízbe elsőnek, élvezte, bírta is 45 percet simán, utána meg puciztunk az árnyékban egy fa alatt, óriásit durmolt.

De 1 hónaposan simán vittük kirándulni is. Nem neki nehéz, hanem neked mint anyának, mert kényelmetlen kint mindent csinálni

2018. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!