Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viselkedés változás csecsemőnél?

Viselkedés változás csecsemőnél?

Figyelt kérdés
Kislányom 13 hónapos, mindig is nagyon nyugodt baba volt, simán eljátszik a játszószönyegén, én csinálhatom a házimunkát, vagy bármit, nagyon kedves és jókedvű, mosolygós. Három napja teljesen megváltozott a viselkedése, folyton ordít, ledobja, magát a padlóra, állandóan a nagyanyjával akar lenni, pl. ha nekiáll bőgni és én, vagy az apja felvesszük ordít tovább és nyújtja a kezét a nagyanyja felé (már ha ő éppen itt van nálunk, ha nincs akkor ordít a végtelenségig), mindig is jóban voltak persze, de azért eddig a szüleit sem utálta. Tapasztalt valaki hasonlót, hogy 1 éves kor után ennyire megváltozzon a viselkedése? Arra is gondoltam, hogy elviszem a gyerekdokihoz. Szerintetek?

2018. júl. 28. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hat fura hogy nem hozzad fordul megnyugtatasert. Én ilyet nem tapasztaltam.
2018. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eddig én se tapasztaltam ilyet, nagyon szereti a nagyanyját, de engem és az apját is szerette eddig, nem értem mi baja van.
2018. júl. 28. 09:47
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

A magyar nok folyamatos orvoshoz rohangalasa koztudott, de most itt pl. hogy jut eszedbe ?

Mit mondasz? A mamajat akarja nem engem, adjon ra antibiotikumot ??

2018. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as azt gondolom, hogy egy ilyen nagy mértékű viselkedésbeli változás hátterében akár betegség is állhat, illetve internetes infókból látom, hogy ez is tünetnek számít. Amúgy olyanoknak a válaszát várom, akik érdemben hozzá tudnak szólni, vagy tapasztaltak hasonlót.
2018. júl. 28. 10:54
 5/14 anonim ***** válasza:

3, a magyar nők azért rohangálnak orvoshoz, mert itt van aki segít nekik! Pl. itt egy 6 hetes embriót is próbálnak megtartani a lelkiismeretes dokik progeszteronnal, míg a nagy nyugaton 12. hetig látni sem akarnak vérzéssel sem, mert az szerintük meg nem bava csak sejtcsomó. A gyerekorvosunk is egy lelkiismeretes tünemény, mindennek utánanéz, hívogat hogy hogy van a gyerek, és antibiotikumot csakis vegszükség esetén ad.


Kerdező, ne aggódj, ez most ilyen időszak! A kicsiknél, babáknál is van olyan hogy anyás, apás vagy épp mamás :) Én a nagyobbik gyerekemnél már megtapasztaltam, a kicsi most 11 hónapos de tudom hogy ezek az időszakok nála is jönnek-mennek majd :)

2018. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia, oltàst kapott mostanaban? Okozhatja az is sajnos :( .
2018. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fenéket, miért vagy miként okozna oltás olyat, hogy érzelmileg a gyerek a nagyanyjahoz húz? De komolyan, magyarázd már el.

Mert oké, okozHAT elvileg olyat hogy pl sérül az idegrendszer (persze az se mindegy melyik oltasrol van szó ugye), de azert mindent rákenni...nevetséges.

2018. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6 nem kapott oltást, viszont torokgyulladása volt egy hétig, a felépülése óta ilyen, talán az okozza, vagy az, hogy nemrég tanult meg járni.
2018. júl. 28. 21:41
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

A viselkedes megvaltozasat okozhatja oltas, ezt biztosan tudom. Ezen nincs amit magyarazni. En azt nem ertem, hogy miert kell tamadni egybol…

Az MMR csinal ilyen erdekes dolgokat, hogy a gyerek viselkedese megvaltozik, duhrohamok, szemkontaktus hianya, beszed leepulese stb.

Ezek tenyek. Ezert is kerdeztem ra. En nem irtam, hogy neki attol van.

2018. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ok, én csak azért kérdeztem mert nem világos, hogy hogyan. De ha te biztosan tudod, akkor gondolom a hátterét is tudod, magyarázd el legyszi, hogy mi a hatásmechanizmus? Pontosan mi okozza a leépülését vagy hogyan?
2018. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!