Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha 11 napja elkezdett...

Az baj, ha 11 napja elkezdett lépegetni, azóta viszont nem próbálkozik egyáltalán?

Figyelt kérdés
11 napja 1 napig ügyesen lépegetett azóta semmi, nem is próbálkozik. 14 hós, 9hós kora óta áll. Természetesen megkérdezem az orvosunkat, amúgy nem vagyok aggódós típus, de ez nagyon furcsa nekem. Nem esett el, semmi nem indokolja hogy abbahagyta teljesen. Van itt olyan akinek a gyereke ugyanezt csinálta?
2018. júl. 28. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok gyerek csinálja ezt.

Lányom is így volt, ment pár lépést, majd egy hónap múlva indult el rendesen, én onnan számolom.

2018. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi fura nincsen, nálunk is hasonlóan volt, aztán szépen járni kezdett.
2018. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem aggódom. :)
2018. júl. 28. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
A kislányunk is ezt csinálta, teljesen normális dolog. :)
2018. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Azért gondoltam hogy furcsa mert a barátnőm fiának folyamatos volt ez a dolog, más kicsi gyereket meg nem ismerek.

És nektek mennyi idő volt a kihagyás?

2018. júl. 28. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 2 hete kezdte, utcán, kertben csak úgy szalad, de a lakásban még mindig inkább mászik, pedig tér van elég. A legelején az első néhány lépés után ő is kihagyott pár napot, aztán szinte a semmiből egyik pillanatról a másikra folytatta mintha mi sem történt volna.
2018. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
normális, ne aggódj, inkább félj, mert még pár hét és le nem tudod ültetni 1 percre sem
2018. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!