Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egésznap és egész éjszaka a...

Egésznap és egész éjszaka a szájában van a cumi a lányomnak.9 hónapos. Ez nem baj? Tiétek mennyit cumizik?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
De, eleg baj, eldeformalodik az allkapcsa.
2018. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Semennyit, nem szoktattuk rá. Nem tesz jót sem az állának, sem a fogainak.
2018. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Nyomós ok nélkül sosem adom oda neki. Mindig csak elalváshoz kapja meg, illetve még akkor, ha nagyon nyűgös a front miatt, de ilyenkor sincs nála órákig. Amint elalszik, fél óra múlva már kiesik a szájából a cumi, és anélkül alszik tovább.
2018. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Draga lesz a fogszabalyzo
2018. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Az én fiamnál is ott lenne állandóan főleg mióta aktívan fogzik. Alváshoz és autós/babakocsis utakhoz kapja meg csak. Még járni sem tudott mikor egy már esti szeánszos, altatós időszakban lemászott a matracról, megbicsaklott a karja és arcra esett. A cumi felsértette az ínyét dőlt belőle a vér. Úgy néztünk ki mind ketten mint vmi viking páros csata után. Na azóta vannak a szigorú szabályok. Hál isten nem is követeli de ha bárhol meglátja, bárkiét azt rögtön elcsaklizza.
2018. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Alváshoz cumizik.


Ha megoldhato napközben, játék közben próbáld elvenni tőle a cumit, először csak percekre, majd egyre hosszabb időre. Ha nem látja keresi, hiányolja? A kisfiam ha játék közben felfedez egy cumit azonnal megszerzi és teszi a szájába.


A fogszabalyzohoz én sose cumiztam mégis szükségem volt ra jó sokáig. Tesom cumizott szinte nőn-stop neki mégse kellett,

2018. júl. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elozo, nem a fogakhoz van koze, hanem az allkapocshoz. Azt deformalja, ami utan ertelemszeruen a fogakat deformalHATja.

A fogorvosok egy felnott allkapcsarol abban a pillanatban megmondjak, hogy cumizott e kiskoraban, ahogy kinyitja a szajat.

2018. júl. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kb. ebben a korban kezdtem el elkérni tőle a cumit ébredéskor. :)

Egy éves kora óta ideadja magátol mikor ébred. :) Most 15 hónapos, ha meglát egy cumit azonnal teszi a szájába még mindig, de most már másodpercek múlva ide is adja, hogy tegyem el.

Szerintem szép lassan te is kezdd ezt el, mert nem jó ha egész nap cumizik.

2018. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semennyit. Soha nem volt otthon cumi.
2018. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
6# Ordít ha nincs cumi.
2018. júl. 29. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!