Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora méretű pelust vegyünk...

Mekkora méretű pelust vegyünk elsőre?

Figyelt kérdés
33 hetes terhes vagyok.most akarunk bevásárolni a picinek.mekkora méretű pelusokat vegyünk?az első gyermekem több mint 4 kilóval született.azt mondja a doki hogy most is nagy baba lesz.szeretnék bevásárolni de nem tudom eldönteni mekkora pelusból mennyit vegyek
2018. aug. 4. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Ha tul nagy az se jo. Vegyel kisebbet es nagyobbat is.

Vagy elsore ugyis bepelenkazzak. A szulesnel kiderul mekkora es a ferjed akkor szaladjon el venni pelenkat.

2018. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Newborn méretet felejtsd el, az egyesből vedd meg a legkisebb csomagot és egy kettes nagy csomagot.
2018. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a newborn méretből (2-5kg asszem) egy csomagot csak (az kicsi csomag szokott lenni) és utána már egy nagy csomag minit (3-6) azért az egy darabig jó.
2018. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
3 as vagyok, én azért vennék newbornt is, mert nekem is ígérték hogy ugyanakkora lesz, és súlyban is volt eltérés na meg hosszban főleg, így vhogy keskenyebb volt a popója a fiamnak tehát jó volt rá a newborn is
2018. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legnagyobb születési súlyú gyerekem 3,8 kg volt, a newborn-ból már a szülészeten kifolyt a pisi (állandóan nedves volt a ruhája), be is cseréltem a csecsemősökkel nagyobbra.
2018. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak kettes méretet vettem előre.Úgy voltunk vele,ha 3 kiló alatt lesz,akkor a férjem gyorsan vesz 1-est,és behozza.De előre nem akartam ilyen kicsi méretet venni.3380-al született,nem is használtunk 1-es pelust.
2018. aug. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim 3,2 és 3,3 kg-mal születtek, kb 2 hétig 1-es pelust használtunk. Ha az első baba is nagy volt, 2-essel készülnék. Ha mégse lenne nagy, valaki biztosan el tud szaladni szülés után venni egy csomag kisebbet.
2018. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi egyessel kezdtünk és 3,7kg-al, 54cm-el született. Nem sokat használtuk az egyest, de az elején olyan picike és a kettes túl nagy volt rá. Ha félsz, hogy megmarad, akkor vegyél kevesebbet és próbáld majd ki rajta a kettest.
2018. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!