Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan pelenka ami nem büdös?

Olyan pelenka ami nem büdös?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan pelenkát ajánlani aminek egy pisi után nem lesz áporodott büdös szaga?

Szörnyen zavaró és nehezen találok nem büdit, szinte mindegyiknek van valami alapszaga.



2018. aug. 5. 13:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Pampers
2018. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Ha nyitott vagy ra, próbáld a modern mosható pelenkat. Számomra nem bonyolult használni, és többen úgy érezzük, hogy az eldobhatosnak van egy alap szaga, ami a pisivel reakcióba lepve kellemetlen szagú, bizonyos márkáknal kifejezetten büdös lesz.
2018. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a Pomette nem büdös.

Biztos,hogy a baba fogyaszt elég folyadékot? Nem a pisije büdös?

2018. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
A Dm-es és a Libero pelenkát hordták a gyerekeim, csak akkor volt erősebb pisi szaguk ha már durván tele volt a pelus. Egy pici után nem szoktak büdösek lenni, nem tudom milyet használsz.
2018. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Libero, dm. Ha ezeken is érzed, kellene egy vizeletvizsgálat. Lehet HUTI-ja van.

Most terhesen különösen szagérzékeny vagyok, mégse találom büdösnek. (Amikor büdi volt, beteg volt).

2018. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

1# a Pampers pont az ami mar nagyon keves pisitol is IRGALMATLAN!!! büdös lesz

Nekünk babylove vált be minden (ilyen) téren (is)!


De ha zavar h budos, csereld gyakran. Mondjuk amúgy sem árt ebben a melegben főleg!

2018. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
1. vagyok, három éven keresztül vettem Pamperst, soha egy percig sem volt büdös.
2018. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Pampers Pants, a sima zöldnek, és sok más pelusnak én is érzek szagát.
2018. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
DM-es babylove-ot használok a lányomnál, egyszer sem éreztem büdösnek a pisitől.
2018. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
7# elso babanal en se ereztem, masodiknal meg mentem orvoshoz a kicsivel h iszonyu budi a pisije.. mire a dr nő és fiatal aszisztense mondta,hogy sok anyuka mondja h a pampers pelus budosodik, valami anyag van benne ami zselés állagúvá teszi a pisit es az szagos lesz.
2018. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!