Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kicsi születése után hogyan...

A kicsi születése után hogyan oldottátok meg a kozmetikushoz/körmöshöz/fodrászhoz járást?

Figyelt kérdés

Pofátlanság, ha hozzánk hívom azt, ami itthon is megoldható? Nyilván nem egy nagykezelésre gondolok, hanem mondjuk a manikűröst ide hívnám, vagy a lányt, aki a szempilláimat szokta feltölteni.

Bevallom őszintén, amíg picike a lányunk, nem szívesen vinném magammal, még úgy sem, ha a férjem, vagy valamelyik nagyi jön velünk. Mert kint meleg van, nem akarnám, hogy a 35-40 fokban sétálgassanak az utcán. De a szépségszalonban meg van forgalom, zaj van, bármit összeszedhet ott is. Plusz az emberek nem azért járnak oda, hogy babasírást hallgassanak...


Ki hogy oldotta ezeket meg újszülött/pár hónapos baba mellett?


2018. aug. 6. 16:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, körülbelül 5 hónapos kora után tudtam másra bízni egy-két délután, olyankor pótoltam mindent.
2018. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Én megkértem Anyukámat, hogy addig vigyázzon rá, és akkor intéztem, na persze ekkor már nem újszülött volt, hanem 3-4 hónapos. Addig kibírtam..
2018. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem járok ilyen helyekre, a hajam magamnak vágom és festem, a körmeimet is és imádok sminkelni. De! Ha igényem lett volna rá, kb 2 hónapos korától tudtam volna menni, addigra beállt, hogy mikor alszik nagyot és akkor tuti nem lesz szopi-igény. 😊
2018. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy hogy nem jártam, de hívd magatokhoz, még talán az a legjobb.
2018. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha tapszeres a baba, siman megoldhato, apuka/ nagyi vigyaz ra. Vagy esetleg fejsz le tejet, mielott mesz.
2018. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát nekem a lányom igény szerint szoptatott volt, most esélyesen az lesz a fiam is. Már én is gondolkodtam ezen. Csak pilláshoz járok, minden mást megtanultam megcsinálni magamnak, ezt nem tudom. Mikor a lánykám volt pici, akkor még nem jártam. Szerintem az elején nem erőltetem, kibírok pár hónapot a pillák nélkül, aztán ha már beáll valamennyire a szopi, talán sikerül kitalálni, hogy tudom megoldani.
2018. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
nálunk ki van írva a szépségszalonba hogy ne vigyünk oda 6 év alatti gyermeket...én meg is értem, az ember pihenni megy oda, szépülni, nem azt hallgatni ahogy a gyerek üvölt hogy mikor lesz már kész az anyja. ne is vidd magaddal. mi úgy csináltuk hogy vagy nagyszülővel sétálgattak addig utcán, vagy otthon maradt a mamával. ez miért nem opció?
2018. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
egyébként szerintem kb minden ilyesmi szakember házhoz megy max többet kér érte...legalábbis nekem mindig kijöttek ha valami kellett...a kozmetikus más persze.
2018. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem jártam ilyen helyekre. Megoldottam magamnak.
2018. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
A legelején,amíg kialakul a napirend nem mennék. Aztán alvás időben mennék,nem vinném magammal. Ne egyszerre csináltass mindent, így nem kell egyszerre sokáig távol lenned. Tejet pedig fejhetsz le,így a szoptatás miatt sem kell mindenképpen hazarohanni. Én nem hívnám ki őket. Egyrészt mert neked is jár, hogy kimozdulj másfél-két órára, másrészt pedig egyik szolgáltató sem menne ki szívesen.
2018. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!