Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babával milyen játékot...

8 hetes babával milyen játékot lehetne megpróbálni?

Figyelt kérdés
Nem gondolok nagy dolgokra.Nem akarok semmit erőltetni,nem vagyok az a "minden áron fejlesszük a gyereket"anyuka,de azért jó lenne tudni mi köti le őket az ébrenlét idejében.Van játszószőnyege és pihenőszéket de csak percekig érdekli őt.Első baba.Tudnátok tippeket adni.Vagy ez ilyen most?Nem nagyon tudok mostanában sok mindent csinálni itthon mert pár perc után sírni kezd.
2018. aug. 7. 14:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy szoktam énekelni neki miközben az ölemben van.
2018. aug. 7. 14:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hetessel nem lehet játszani, túl kicsi, köss valami játékot az ágy rácsára, vagy tedd játszoszönyegre, pár hét és már tudtok valamennyire együtt játszani, az éneklés, mondóka jó ötlet.
2018. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zenélő forgó a kiságyra, azt a fiam imádta nézni.
2018. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hogy nem gondoltam nagy dolgokra😊Akkor egy ideig csak ezek a játékok maradnak.A kiságyban nem nagyon marad meg.Vettem forgó játékot de így haszontalan.
2018. aug. 7. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Próbáld megszerezni Deàkné B. Katalin Anya, tanìts engem! cìmű könyvét. Rengeteg ötlet van benne, 6 éves korig.
2018. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 hónaposan még sajna sok mindent nem, inkább 4 fele indul be az egész


sokat kell tornászni vele, csípőtorna és hasazás

2018. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!😊
2018. aug. 8. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!