Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar folyamatosan enni?

Miért akar folyamatosan enni?

Figyelt kérdés
Szervi okok miatt a kezdetektől tápszeresek vagyunk .7 hetes babám az éjszakát már pár napos korától teljesen átalussza. Tehát enni sem kér. Este 21 körül eszik utoljára aztan reggel 6 körül legközelebb. Napközben viszont szó szerint egyfolytában éhes!! Már 10 percem sincs jóformán. Hiába húzom az etetések közti időt cumival ,hordozással,vízzel stb ő tényleg éhes!! 120ml bevág aztan 2 óra se telik el és ordít az éhségtől. Széklete gyönyörű, bukni soha nem bukik egy kicsit sem ergo meg is emészti a sok tápszert. Védőnő szerint van ilyen nagyon gyors emésztésű baba pláne hogy csak büfizik de soha nem bukik ki semmit . 4kg 60cm született amúgy. És mar 5kg felett van bőven. Normális ez hogy ennyit eszik vagyis inkább hogy ennyire sűrűn akar enni ????

2018. aug. 9. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrás is lehet, próbáld meg emelni az adagját, ha sok, úgyis kibukja, de lehet kevés már neki a 120.
2018. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2018. aug. 9. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi babánk az első 3 státuszra simán hízott 1100g-kat.Nagy baba volt ő is 4kg -al született.Mondjuk 7 hetesen még csak 90 ml-t evett,de szerintem míg az orvos nem variál addig a súlyával ne törődj.Bukni akkor fog, mikor hasra fog fordulni.Azt gondoltam az enyém is egy zseni ,mert ilyen korba egyszer sem bukott aztán mikor forogni kezdett mást se csináltam mint töröltem a tócsákat:D

Annyira nem rettenetes mennyiség amit megeszik.Tápszeres nálunk is és 2-3 óránként evett az elején.6x egy nap.

2018. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hason alszik születésétol kezdve .Csak úgy szeret 😃😃 Nem első baba .Tesó rengeteget bukott és nem tudott büfögni. Mondjuk ő hasfájós is volt és picike adagokat evett 😃
2018. aug. 9. 08:30
 5/6 anonim ***** válasza:

ez tart max egy hetet, növési hullám, ekkor sok anyuka azt hiszi, hogy nincs elég teje és átáll tápra, pedig csak ilyen hete van.

utána meg napokig csak aludni akar

2018. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem anyatejes de igény szerint szoptatom

Szoktam mérni neki most hétfőn lesz hat hetes és 140 miliket simán megeszik sőt ....

Pedig ő még csak most 4 kg


Ebben a melegben szomjas sok úgyhogy nem csak éhség miatt kérheti...

Nem Beszélve az előbb említett növekedési ugrásról

2018. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!