Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hol vettétek meg a babacucc...

Ti hol vettétek meg a babacuccokat? Én brendonban és bebibolt.hu-ról rendeltem mindent ☺

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 11:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És online :)
2018. aug. 9. 11:31
 2/18 anonim ***** válasza:
Én Brendonban, és Auchan-ban.
2018. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mindent online: kivéve kiságy, matrac, ezeket a férjem megvette az ikeában, minden más: brendon, babaszafari, plusz ruha: h and m.
2018. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

online+brandon


nálunk ezek váltak be

2018. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sok cuccot rendeltem anno online, ruhákat tescóból, auchanból, kangaboo-ból, vagy ahol láttam valamit, ami tetszett, megvettem. Épp most kezdek vásárolni a kistesónak, aki ellenkező nemű, úgyhogy kb minden kell :D Szerintem hasonlóan csinálom majd.
2018. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ahonnan olcsobb.

Most a sparban az Aventes cumisuvegek le vannak arazva es a sterilizalo is. Elobbiek 800-1000 ft utobbi 4

2018. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Amit tudtam megvettem használtan, szép állapotban. Brendontol és társaitol az isten mentsen. Jok a cuccaik de baromi drága. Arra jo h itt vagizzál gyakorin h egy talicska lóvét ott hagytál...tesconak nagyon jo minöségi babaruhái vannak, ujat ott szoktam venni, de sokszor átveszek más anyukáktol használt babaruhát fillérekért. Ágyat, pihiszéket,babakocsit,légzésfigyelöt és minden egyebet megvettem jofogáson, facebookon..
2018. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bútorok, babafigyelő, legzesfigyelő jófogásról hasznaltan. (Tisztitás után minden olyan mint az új és kb fele annyiba került) Apróságok (takaró, cumisüveg, vászonpelenka, fésű) a pepco-ból. Ruhát rendeteget kaptunk szal max 1-2 db-ot fogok venni újonnan mert tele a szekrény) Bababoltba csak azt vettük ami sehol máshol nem volt. (Pelenkázóalátét, 1db hálózsák, na meg a mellszívó) Nem a babán akarunk spórolni de nem látom értelmét mindenből újat venni...(akkor inkább a megmaradt pénzből légkondi lesz ugyanis a babaszoba jelenleg 28 fokos a kicsi meg pár hét múlva érkezik)
2018. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Babaágy, pelenkázó és ezekkel kapcsolatos dolgok, lepedők ilyesmi: IKEA

Babakocsi és néhány cucc: Brendon

Légzésfigyelő: Elefáni

Ruhák: Brendon, H&M, Pepco

meg kaptunk is néhány dolgot ismerősöktől.:)

2018. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Bútorokat az Ikeában vettük meg. +kiegészîtök, lepedők, szönyeg, matrac.

Babakocsit a babakocsi mániáról rendeltem.

Ruhákat H&M, Tesco, pepco, Kik, turi.

Pipere cuccokat (köröm vágó olló, cumik, cumisüveg, fürdető, pelenka stb) Tescoban. De sokmindent vettem a Pepcoban is, például a textil pelukat, törölközőt, plédeket nagyon szépeket vettem ott.

Brendonban is vettem pár dolgot, egy-két ruhát, mellszívót.


Nem úgy vásároltam, hogy na egy helyen mindent letudok, hanem ahol ráakadtam valami szépre jó áron, azt megvettem.

2018. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!