Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom google a baratunk,...

Tudom google a baratunk, sokat olvasgatok rola es probalom gyarapitani a tudasom a baba fejlodeserol. Megakadtam teljes mertekben?

Figyelt kérdés

Elvileg 2018.06.30-an volt az utolso menstruaciom, technikailag 2,5 napig tartott mert 3.a delutan mar szeretkeztem a ferjemmel es aznap kezdtuk a baba projektet.

Altalaban ilyen 3-4 maximum 5 napig tart a menzeszem.

De valamiert ez a mensi cask 2,5 napos volt… meg talan picit barnaztam az utolso napon de elso napon tampont raktam fel nem tudtam annyira monitorozni mennyi jon es milyen allagu, raadasul aznap volt az eskuvom orultem hogy 2szer tudtam cserelni a nagy ruhamban..

Szoval lenyeg a lenyeg.

Kisbabat varok aminek elmondhatatlanul orulunk.

De most igy elkezdtem kalkulalni es furan jon ki ez az egesz.

Junius 30.an mensi elso nap

Julius 3.a elso szex ( utana szinte mindennap probalkoztunk)

Olyan 10.e es 19.e kozott furan voltam, fura dolgokat produkaltam mintha ereztem volna hogy babat varok.. jobban vigyaztam magamra mint altalaban alig akartam meg magassarkut is felvenni nehogy elessek stb…

JULIUS 21.EN VASTAG KET CSIKOT TESZTELTEM!!!

Hogy lehet ez hogy csak 5 hetes es 5 napos vagyok es az ominozus eset ota ket het volt a peteeresig ( ugye elvileg akkor fogant Julius 14 a peteereskor) 14.en en meg mar 21-en nagyon egyertelmu teszten lattam hogy terhes vagyok. Most teljesen butanak erzem magam de tenyleg furanak tartom es tul korainak azt a vastag csikot, lehet hogy az a 2,5 nap mensi nemis mensi volt es tobb hetes vagyok?

Jovoheten 19.en megyek ultrahangra csak addig meg megy a kombinalas, es a hormonok is dolgoznak?


2018. aug. 9. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hamarabb fogant pár nappal
2018. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zoequeen ***** válasza:

Lehet elöbb fogant meg... nem mindig ugy törtenek a dolgok ahogy az a nagykönyvbe levan irva 😁 Nekem kesöbb fogant meg 😁

15hkm ☺️

2018. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek pont középidőben érik meg a petéje, máskor is foganhatott. Majd ha elmész a nőgyógyászhoz, úgyis megméri (bár napra pontosan ő sem fogja tudni, úgyhogy ne kombinálj annyira majd azon se, ha nem felel meg az elképzeléseidnek) és akkor a google barátodban kikeresheted sok táblázatban hány napos vagy (bár rajta lesz a papíron is). Most szerintem elégedj meg annyival, hogy terhes vagy.
2018. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek.
2018. aug. 9. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Becsszó nem rosszindulattal írtam, csak nem bírtam ki, hogy ne idézzem tőled a "google barátunkat", de elnézést, ha megbántottalak ezzel. Megértem, hogy izgalmas, de hiába részletezed és nyomozol, tünetekre, érzéseidre, csík erősségére... stb. nem lehet alapozni, csak majd az UH-ra, az fog szó szerint beléd látni.
2018. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy hettel elobb fogant mint kozepido nagyjabol a 7.napon lehettem a ciklusban.
2018. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó elotti: Nincs semmi gond, most kicsit harapósabb és kombinálósabb vagyok én is a kelleténél, vannak ilyen zizi pillanataim de szerintem csak az izgalom beszél belolem meg a kis félelem mert sajnos tobbszor elvesztettem a babómat a 12 het elott. De ezuttal tudom es erzem hogy minden a legnagyobb rendben a mi kis naszut babankkal :) ahogy a mesekben alomeskuvo alomnaszut es harman vissza :) mar csak 9 nap es lehet a kis szivet is hallhatom (7+1 het )
2018. aug. 10. 09:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha meg valaki latja ezt es erdekli ... ma augusztus 23.a van, voltam 19.-en magan ultrahangon, a leges legcsodalatosabb dolog volt amit eddigi 27 evem alatt lattam. A ferjem alig mert bejonni, kis butus azt hitte nem johet be. Termeszetesen bejohetett cukik voltak a szonografusok leultettek ot is es a falra kivetitettek hogy pont velunk szemben legyen. Hat nemtudom mikor vetkoztem egy olyan termeszetes nyugalom fogott el, mintha kb ereztem volna hogy itt semmi rosszat nem fogok hallani. Es elkezdte nezegeteni meg mielott mondott volna valamit lattam a kis husikamat,es akkor mondta a szonografus hogy ott van a babank :) es akkor hallottuk picit a kis szivet, soha nem fogom elfelejteni, olyan tokeletes volt :) es akkor mondta a varazsszavakat, hogy a baba jo helyen van, szep a mehem, minden a legnagyobb rendben vele es a meretei is a koranak megfeleloek, itt jott egy kis meglepi ugyanis ahogy azt ereztem a baba egy hettel idosebb mint amennyit en gondoltam, a mensimhez kepest annyi amennyi -1 het, de a baba valoszinuleg mensi elott johetett ossze es maskor volt peteeresem mint ahogy en azt gondoltam. Csodalatos erzes volt :) Ma vagyok 8 hetes es 2 napos. Kiraktam a kepet a falunkra bekeretezve neki koszonok eloszor mikor belepek a lakasba <3 4.en megyek dokihoz ujra es 24.en lesz a 12 hetes nagy vizsgalat de ugye en akkorra mar 13 hetes leszek nem 12 de majd megbeszelem a dokival :) Tovabbi szep napot mindenkinek
2018. aug. 23. 09:37
 9/10 A kérdező kommentje:
ATYAÉG :) nemtudom fogja e ezt valaki olvasni, de eltelt majdnem 2 év mióta ezt írtam. Annyira megható volt làtnom az izgalmam. 2x is kiguvvadt a szemem mert említettem a 19es szàmot többször is, kislànyunk 2019.03.19-én 0:19kor érkezett a vilàgra természetes úton makk egészségesen de a terhességem és a szülés embert probàló volt. Sokat hànytam és gyenge voltam végig, később toxémiàm lett és 37 hétnél indítani kellett. 72 óràt vajudtam és nagyon fos ellàtàsom volt {london}. Mindezek ellenére lesz majd valamikor kistesó. A kisbabànk a szerelmemmel pedig csodàlatos. Most lesz 1 éves, igazi hercegnő, imàdnivaló baràtkozós kisangyal. Ezt àt kell élni, ahhoz hogy értsük. A legboldogabb anyuka, feleség vagyok.
2020. márc. 9. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked :)
2020. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!