Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával hogyan...

3 hónapos babával hogyan kivitekezhető egy esküvőre menetel?

Figyelt kérdés

3 hónapos lesz a babám szept. elején. Akkor lesz a családban a férjem kereszttesvérének az esküvője. A család ragaszkodik hozzá hogy elmenjünk. Így is mindig megjegyzést tesznek hogy nem megyünk a fiammal családi programokra (sütögetés, szülinapozás, ebédek strand stb)

Én úgy gonfoltam tiszteletből elmegyek de nem tudom a kicsi hogy bírja, meddig tudunk maradni. Mert szerintem éjfél max erre mondja anyósom hogy nem lesz baja a kicsinek alszik nyugodtan és hogy nem illik olyan korán elmenni. Illetve iszisz a kicsi a cumisüvegre nen igazán szeretném rászoktatni mert akk nem fog cicizni tovább vagy okozhaz gondot meg amikor 1x próbáltam nem nagyon evett belőle. Így a szoptatással is számolni kell. Én szeretek szoptatni,jól is szopizik a kicsi így ezt nem rontanám el azzal h más etesse meg. Volt más is esküvőn ilyen pici babával? Hogy zajlott az egész? Mire számítsak?

Kissé unom a család beleszólását mert ha sír vagy ordít a pici nem fogok ott táncolni hajnalig.

Előre is köszi a válaszokat!



2018. aug. 9. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Soha nem vinnék ilyen picit lagziba. Elmentek az esküvőre együtt, aztán te szép csendben lelépsz haza a babával, a férjed meg marad a lagziba is. Aztán ha valaki keres titeket, megmondja hogy a picur belázasodott, ezért hazamentetek.

Ne ugrálj úgy, ahogy a család fütyül, férjed meg állítsa le a családját, ne izélgessenek téged.

2018. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Elmentek a babával az esküvöre, utána ha a pici nyugodt, akkor esetleg a kajára, ha nyügös, akkor meg hazaviszed.
2018. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Lányomék mennek. 4,5 hónapos lesz a pici. A férje húga megy férjhez. A nagyobb 3 éves. Én leszek a bébiszitter. Megyek velük, lesz szoba, ahol aludni fognak. Mikor megunta a nagy, pici nyűgös lesz, felmegyek velük, lányom jön szoptatni mikor szólok. Nem teheti meg hogy nem mennek, s mivel szopik a pici azért azt se, hogy haza rohangáljon, cumisüveg szóba se jöhet.
2018. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Ne hagyd magad az anyós által egzecíroztatni! Te döntesz arról, hogy hova mész, nem az anyós! És ha te bármilyen okból nem akarsz menni (egy 3 hónapos baba pont elég ok), akkor nem mész! Felnőtt önálló ember vagy! Nincs beleszólása az életedbe az anyósodnak. És teljesen mindegy, hogy mit gondol rólad, te is gondolsz róla. A férjed, ha akar, elmegy, sehol nincs az előírva, hogy össze vagytok ragasztva.
2018. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a marhaságot, hogy illik tovább maradni... Voltam már sok esküvőn, a babával lévők a szertartásra elmentek, max még ebédeltek/vacsoráztak, de 6-7 óránál tovább biztos nem maradtak. Én most vagyok várandós, a legjobb barátnőmnek meg jövőre lesz az esküvője, akkor lesz kb. négy hónapos a kislányunk, és már előre megbeszéltük, hogy csak a polgári szertartáson leszünk jelen, még így is nagyon örült hogy elmegyünk, mert tudja jól, hogy babával nem lesz egyszerű. Szóval tégy belátásod szerint, de ne hagyd hogy olyasmit erőltessenek rád, ami nektek nem jó.
2018. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem vinném el.

És bocsánat, tudom, nem ezt kérdezted, de ez a család irtó bunkó, hogy erőszakoskodik. A kereszttestvér kb. senki, de főleg senki kihagyhatatlan. Ha te nem akarsz menni, és ez látszik is, a család fejre is állhat, akkor se ők dirigálnak neked. Én ki is röhögném őket, ha erőszakoskodni akarnának.

2018. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Pont most voltunk egy lagziban ahova hoztak egy ilyen picit. Ugy oldották meg h jött velük a nagyi, ö vigyázott a picire, sétálgstott vele a környéken. Mikor éhes lett a baba, szoltak anyukának, az megezette és ment visdza a buliba. Volt nekik egy szoba a helyszinen bérelve, ott fektették le a kicsit estére.

Nem sok értelmét láttam a dolognak igy se, mert anyuka pont a szertartást hagyta ki mert épp akkor volt szopi-idö...

Amugy meg egy 3 hos mellett az ember olyan rohadt fáradt h este nem bulizni vágyik hanem pihenni. Ezt miért nem érti meg a családod??

2018. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Biztos, hogy nem mennék. Kereszttestvér...az meg ki vagy mi? Nem valami közeli rokon...

Te nem elveznéd gondolom, ha 2,5-3 óránként menned kell etetni, ki tud úgy lazulni? Inni se ihatsz... meg eleve, elmész, nem? Ne ő akarja már megszabni, h hanyag maradsz egy pici babával egy kvázi idegen lagzijaba. Besz(@)rok.

2018. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
En mennek, kell egy kis kikapcsolodas, meg ha teljesen nem is az. Sőt egy-két(nem az osszes) csaladi programon is reszt vettem volna, plane h ott el lehet vonulni szoptatni nyugodtan. En mennek az esküvőre es ha nyugodt a baba, akkor a vacsira is. Kb furdesi idore meg hazamennek, természetesen szoptatnék elvonultan. Biztos lehet valahol, de hogy megnyugodj, kerdezz rá a párnál. Amugy meg megmondanám az anyosomnak(nem, nem varnek hogy más szóljon, ha nekem beszól), hogy az EN gyerekem, majd EN eldontom, hogy mikor megyek haza, es nagyon reméled h az ifju par nem ennyire khm..id.ota h az "illemet" nézzék, mikor egy piciről van szó. Egyébként ha tudni akarja, az az örömszulokre es tesverekre vonatkozik max. :D
2018. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton lesz tesóm esküvője,babám 7 hetes!

Megyünk,aztán ha úgy látjuk,le is lépünk!

Igény szerint szoptatok én is,így nem hagyom másra!

Tesommal beszéltem, ő megérti a dolgot!

Sajnos az anyám nem!

Szerinte végig kellene maradni,majd a ferjem lesz a gyerekkel!

De pont nem érdekel!

Elsősorban édesanya vagyok!Ennyi!

Szerintem te is így állj hozzà!

Fura nekem,hogy pont olyanok akarják ránk erőltetni a maradást,akik maguk is neveltek gyereket!

2018. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!