Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet másnap úgy dolgozni...

Hogy lehet másnap úgy dolgozni hogy egész éjszaka a sírást kell hallgatnia a férjemnek? Szerintetek zavarja? 2 óránként kel a lányunk.

Figyelt kérdés
Ő is mindig felébred.
2018. aug. 9. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
nyilván zavarja de gondolom tudta hogy ezzel jár egy gyerek ezért nem problémázik miatta (normális esetben).
2018. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Férjem fizikai munkát végez mégis segített az éjszakázásokba mindig, nem vártam el tőle, de kötelességének érezte mert 1 éves koráig volt hogy óránként kelt, nagyon hasfájós,sírós baba volt.
2018. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor dolgoztam így, bár én anyuka vagyok. Hozzá lehet szokni. Igazából csak akkor éreztem, hogy fáradt vagyok, amikor lepihentem.
2018. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Most megkérdeztem a mellettem fekvő, mindig segítő páromat: Nem egyszerű, de meg lehet oldani.
2018. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Hogy lehetséges több napon, heteken át egy kisbabára figyelni, gondozni, etetni, stb, ha egész éjszaka a sírást kell hallgatnia az anyának?
2018. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó, úgy hogy egy anya lefekhet aludni napközben ha alszik a gyerek. Az apuka a munkahelyén ezt nem teheti meg :-)
2018. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő múlva immunis lesz rá.Az első pár hónapban párom is minden apró neszre felkelt, most már ritkábban, inkább a kitartó ,,koncertre".
2018. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Zárd be a gyerekszoba ajtaját.
2018. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Tegyen be füldugót!
2018. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem egész éjszaka van ébren, hanem két óránként ébred meg rá. Óriási különbség!

Nos, elárulom neked, hogy 60 éves kora körül (amikor még ugyanígy KELL dolgoznia) nagy valószínűséggel szintén kb. kétóránként ébredni fog, de ki is kell másznia az ágyból és kimennie pisilni. És az nem fog javulni, hanem nyugdíjig, majd azon túl is együtt kell élnie vele.

A lányod esetében legalább remélheti, hogy ez előbb-utóbb megszűnik. Egyébként, amíg ilyen fülledt meleg van, addig természetes, hogy a lányod (mint mindenki más) rosszabbul alszik. Tehát kb. két hét múlva remélhetőleg megoldódik a probléma, csak addig kell kibírnotok.

2018. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!