Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki, akinek a gyermeke...

Van valaki, akinek a gyermeke nem járt még 21 hónaposan? Ha igen, hová vittétek, illetve mi volt a probléma. A fiamnak az izomzata rendben van, dévényre járunk, nem igazán használ.

Figyelt kérdés

#21 hónaposan #még nem jár
2018. aug. 12. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tsmt torna csodákat tesz, keressetek fel egy szakembert!
2018. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, voltunk. Most fogjuk elkezdeni a felírt gyakorlatokat.:)

Köszönöm a válaszod!

2018. aug. 12. 21:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyerekneurológusnál voltatok? Ezer meg egy betegség is okozhatja sajnos, érdemes lenne azokat is kizárni.
2018. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, voltunk ott is, azt ki kellett zárnunk. Neurológiailag nem találtak semmit. Megyünk majd fejlesztőbe vizsgálatra, de nyári szünet van. Viszont bíztam benne, hogy addig elindul, mire a szünetnek vége. Próbálok felkészülni mi lehet a gond, lelkiekben...
2018. aug. 12. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Te vagy aki csak fél évre kapott időpontot a neurologiára?
2018. aug. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem. Én már voltam vele neurológián és én napokon belülre kaptam időpontot.
2018. aug. 13. 09:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 23 hónaposan indult el a kisfiam, de ő sérült szülés közben. Neurológiai milyen vizsgálatokat végeztek? Vérvétel volt? Ck szintet mérték?
2018. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyszerű neurológiai vizsgálat volt, reflex, stb... Vérvizsgálat nem volt, illetve szüléskor sem volt komplikáció és a várandósságom alatt sem.

Én se értem, hogy mért nem csinálnak egyéb vizsgálatot, mielőtt a fejlesztőbe küldenek. Annyi még, hogy magzati korban volt genetikai illetve kromoszomarendellenesség vizsgálat, ami negatív volt, de persze minden rendellenességet nem tudnak vele kiszűrni.

2018. aug. 13. 21:47
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló, veletek mi történt a szülés alatt?
2018. aug. 13. 22:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Miert nem csinalnak? Mert pénzbe kerül es sok helyen nemtörődömök. Nem az ő gyereke, mit törje magát. Neurológiai gondokkal Bethesda, Bókay utcai gyerekklinika, Heim Pál kórház. Vidéki neurológusok felejtősek. Mi saját, vagyis kislányunknak kárán tanultuk meg, hogy mennyire nagy különbségek vannak országon belül az ellátás minőségében.
2018. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!