Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatos keményedések alsó...

Folyamatos keményedések alsó nyomások olyan mintha megakarna indulni a szülés mit csináljak?

Figyelt kérdés

30 hetes vagyok.

TEGNAP orgazmus után totálisan szétfeszült a méhem.Ki birtam tapintami a baba minden porcikajat szinte kove volt dermedve.Nagyon furcsa alsó nyomás keletkezett a méhemnél olyan érzés fogott el hogy mindjárt beindulnak a toló fájások és nyomni kell....elmentem mosdóba leültem a wcre mire felálltam még jobban bedurrant a m3hem alig bírtam kiegyenesedni.

Múlt héten voltam orvosnál a baba már be van fordulva.De zátt belső méhszáj.

Ma is ugyanúgy bekeményedtem elmentem a párommal ezét azért gyalog nem messzire és alig bírtam tartani magam járni.


Edsig semmi ilyen nem volt tegnap óta keményedek de olyan szinten hogy néha csillagokat látok..


2018. aug. 14. 14:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyorsan pötyögtem mindent elirt a telom!
2018. aug. 14. 14:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj be a kórházba.

Inkább küldjenek haza feleslegesen mint hogy baj legyen


Könnyű szülést és boldog életet!

2018. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kórházba kéne menned.

En is voltam ilyen tünetek miatt 29 hetesen, befektettek 3 napra koraszülés gyanúja miatt, Mg infúziót kaptam. Elmúlt a veszély és kiengedtek.


Menj be a kórházba! Biztos, ami biztos. Ha beindulna valami, még meg tudják gátolni, vagy ha azt nem is de adnak tüdőérlelő szurit a baba miatt. (én is kaptam)

2018. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkép menj be a korházba és nézesd meg magad. Inkább egy fölös kör mint hogy valami bajotok legyen.
2018. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!