Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret, nem ragaszko...

Miért nem szeret, nem ragaszkodik hozzám a 7,5 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Az édesanyám betegség miatt most itt él velünk a baba születése óta. A kisfiam csak vele akar lenni. Mindig nyújtja a kezét, hogy az ő ölébe akar menni. Amikor visszahívom az enyémbe, elfordul, nem akar hozzám jönni. Egyszerűen nem ragaszkodik hozzám. Ha elmennék se èrdekelné, mintha az anyukámat tekintenè az anyjának. Nem tudom mit rontottam el, hiszen mindig vele vagyok, együtt játszunk, de ha megjelenik a mama akkor hangosan nevet amit velem nem csinál. Éjszaka amikor elalszik, mindig eszembe jut Es elkezdek sírni. El sem tudom mondani, mennyire rosszul esik, hogy egy kicsit sem kötődik hozzám és nem tudom miért...

2018. aug. 15. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Teged tekint anyának.es hidd el hianyoznál neki.csak mama egy plusz.akit ha meglát jobban örul neki látszólagosan de te vgy neki a biztos pont.ne agyalj ezen.

Velunk is igy volt.még néha mai napig olyan nekem mintha mamának jobban orulne.pedig engem is szeret rajongásig csak mama egy plusz.5 éves lesz.☺na fel a fejjel.

2018. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Te csinàlod a nemszeretem dolgokat: peluscsere, öltözés, gyógyszer beadása, körömvágàs, stb. A nagyi csak a vidám részeknél van ott. Ezért örül neki, mert biztos, hogy ha a nagyi játszani fog vele.

Ez nem azt jelenti, hogy téged nem szeret, vagy nem ragaszkodik hozzád.

2018. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Képzeld el, hogy nálunk ugyanez van, de én nem szoktam bőgni emiatt éjjel, a kislánykámnak nagyanya az első, ez van, nagyon szeretik egymást, én örülök neki, néha viccesen mondom, hogy kicsit féltékeny vagyok, de tényleg nincsenek negatív érzéseim, amúgy meg is értem, anyám folyton mondókázik vele, kiviszi a kertbe, játszóra, egyfolytában kacagnak, azért én ezt nem tudom vele egész nap csinálni.
2018. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem foglalkozni ezzel, de már tényleg nagyon fáj hiszen semmi jelét nem mutatja egyszer sem a szeretetének. Hozzám soha nem akar jönni, utánam sosem sír, egy mosolyt is nehéz kierőszakolnom tőle. A mamát elég csak látni és nevet. Köszönöm a válaszod. :)
2018. aug. 15. 10:19
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nagyon érzékeny vagyok ilyen téren, mert mindennél jobban szeretem őt és nem értem miért utasít el. Ha puszit adok neki sír, ellök magától, a mamát nem. Persze örülök, hogy szeretik egymást.
2018. aug. 15. 10:28
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Te vagy vele mindig. Anyukád az újdonság, az érdekesség.

Ne beszélj be magadnak ilyen butaságokat :)

2018. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Majd kimutatja később, ne aggódj, te mindig ott vagy neki, így érdekesebb a nagymama, nálunk tegnap volt az első eset, hogy beütötte magát, nagyanyja felvette és átkéredzkedett hozzám, az anyukájához, most 14 és fél hónapos, tehát eddig mindig anyámnál akart lenni, ha baja volt, lehet tényleg azt hiszi ő az anyja én meg csak a személyzet vagyok :)
2018. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Egyetértenék az előttem szólókkal, ha a nagymama heti egyszer-kétszer jönne. Így, hogy ott lakik, nem.

Ezen változtatni kéne.

2018. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Nem tudok változtatni és nem is tudom hogyan kellene. Természetesen nem tiltanám el a babától. Megérteném, ha mindent a mama csinálna vele, állandóan ő játszana vele, de tényleg nincs így. Én adok neki enni, én fürdetem és én is játszok vele. Egyszerűen nem értem.
2018. aug. 15. 10:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet érzi,hogy feszült vagy.Nekik ehhez külön érzékük van.Az enyém legalábbis megérzi rajtam és olyankor inkább apázik..már ha apa otthon van.

A nagymama meg valószínűleg mindenféle görcs,feszültség nélkül foglalkozik vele.

2018. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!