Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen gyakran fürdetitek...

Ti milyen gyakran fürdetitek a babátokat?

Figyelt kérdés

Újszülöttől 2-3 éves korig érdekel minden.

Miért naponta, miért kétnaponta, stb.



2018. aug. 15. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Pici babaként azért fürdettem mindennap hogy szokja a napi rutint,a fürdéssel járó macerát,mostmár 2,5 éves estére úgy néz ki mint egy kismalac a sok kinti futkározástól,játéktól,muszáj fürdenie. Szereti a vizet,a haját is szivesen mossa,de a kádban nem dől hátra,ezért az összes víz az arcába folyik hajmosáskor,de ez se zavarja.
2018. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Minden nap. Ha kell naponta többször is. Hogy miért? Mert ez a normális.
2018. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Szia. Nekünk a kórházban azt mondták, hogy az első pár hónapban hetente 2- szer elég fürdetni. Ott is csak olyan gyakran fürdetik őket. Így mi kb az első 3 hónapban hetente 2- szer fürdettük, utána pedig minden nap. Most 2 éves múlt, most van, hogy naponta többször is fürdik.
2018. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Màr 6 èves, de baba kora óta minden nap fürdik, nekünk ez a termèszetes.
2018. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk is azt mondták a kórházban,hogy ne fürdessük minden nap. A baba bőre könnyen kiszárad. Így mi heti 2-3x fürdettük 3 hónapos koráig. Onnantól minden este 7kor. Így a napirend is szépen beállt
2018. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
A nagyot (4 éves) naponta fürdetem, de 1 éves kora óta heti 5 zuhanyzás és 2 pancsolás van, mert nem tesz jót a bőrének az áztatás. A kicsi (1,5 éves) 6 hónapig utált fürödni, így 3 naponta fürdettem, fél éves kor után naponta, majd 1 éves kor után ő is legtöbbször zuhanyzik.
2018. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Mindkettőt naponta fürdettem. Egyrészt a rutin miatt, másrészt a pelenka miatt, gondolj bele milyen egész nap a pelusban lenni, tej befolyik a kis nyakahoz stb.
2018. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem normális egy babát naponta fürdetni. Fél éves koráig heti 2x fürdött, azóta minden másnap. Ahol koszos, ott vizes törölközővel lemossuk, szappant csak a kezére használunk, vagy ha valami miatt muszáj lenne.
2018. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Eleinte kétnaponta. 5 hónaposan kezdett kúszni, azóta minden este. 7 hónapos kora óta ül, azóta már a nagy kádban pancsol. Imádja, piciként is szerette. 😊
2018. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem azt mondták a kórházban, elég hetente egyszer fürdetni a babákat. Szörnyülködtem, azt nagyon kevésnek tartottam. Mikor hazahoztuk, első dolgom volt megfürdetni, de nagyon utálta. Sírós, hasfájós baba volt, ezért úgy döntöttem akkor kétnaponta fürdetem. Persze a popsiját lemostam. Három-négy hónapos korára megszokta, akkor már nem viselte meg annyira azóta minden nap. Muszáj is, most másfél éves, és ahogy az egyik hozzászóló is írta, estére kismslac! :)
2018. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!