Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhességre utaló jelek,...

Terhességre utaló jelek, mégis negatív teszt?!

Figyelt kérdés

sziasztok,igazából kétségbe esésemben fordulok hozzátok..

Június végén voltunk együtt a párommal 2 nappal a várható menstruáció előtt.

(a menstruációm nem mindig pontos,de általában max 5 nappal élőbb vagy később szokott meg jönni,ennél több soha nm szokott lenni,sőt szerencsésnek mondhatom magam mert általában ez nálam tünetmentes szokott lenni,ha élőbb meg jön van h meg is lep hisz tényleg sem gyomor görccsel sem mell fájdalommal nem szokott járni).

A múlt hónapban el kezdtek korai terhesség tüneteim lenni..

(hányinger,némely ételekre/szagokra undor érzet,szédülés,pecsételő vérzés,derék fájdalom ,szörnyű fáradság ,alhasi fájdalom,fejfájás,szeméremcsont felé nyilalló érzés,és eszméletlen mell érzékenység/ fájdalom.)

Nem sokra rá,bakteriális fertőzés tüneteit vettem észre,és a havi vérzésem is ki maradt.El mentem házi orvoshoz,aki rögtön azzal kezdte h terhességi tesztet csináltam már?!majd mivel nem csináltam rögtön a sürgősségire küldött a fertőzés miatt,és amiatt hogy alhasi fajdalmaim voltak/vannak hisz emiatt méhen kívüli terhességre is gyanakodott.

A sürgéségi osztályon közölték hogy hiába védekeztünk,attól még meg van az esélye hogy terhes vagyok és terhesség alatt jellemző h elő jön ez a fertőzés is,hisz a szervezet hatalmas változáson megy keresztül.

El küldtek nőgyógyász ,aki közölte h nem vállal mert ez nem sürgéségi eset.

Ezek után újra a sürgéségin csináltak egy terhességi tesztet (este) ami negatív lett,de közölték hogy ez 50% csináljak otthon újra pár nap múlva ami szintém,és ez szintén negativ lett a 15 nap késéskor,sőt meg is jött 19 nap késés után de csak másfél napra és nem úgy mint a normális menstruáció,inkább sima vérnek tűnt csak.(olvastam a netten h terhesség alatt is meg jöhet az első havi vérzés ha későn fogan a baba és ekkor jellemző hogy csak 1-2 napra jön meg az első hónap során)

Viszont a tünetek ugyanúgy meg maradtak,sőt csatlakozott még hozzá has keményedés alhasi görcs,fájdalom ,puffadás,és 1x a mentő vitt be a kórházba olyan görcsök gyötörtek ,ahol nospa és fájdalom csillapítót kaptam infúzión....(nőgyógyász még nem látott ,mert nem vállat még el,emelet nem vagyok az a rágörcsöltem típus,sőt nem is terveztük)

szerintetek lehetek terhes? Valakivel fordult már elő ilyesmi?esetleg ha nem terhesség akkor ez milyen betegségre utalhat,hisz minden reggel rosszullétekkel kelek,így jó lenne valami tipp.

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)


2018. aug. 20. 02:31
 1/3 anonim válasza:

Nem vagyok tapasztalt, még gyerekem se született, de én azt tanácsolnám - hogy biztosra menjél-, menj el egy másik nőgyógyászhoz, esetleg menj magán nőgyógyászhoz. Egy magán kb. 10 000 Ft, de általánosságban(!) jobban foglalkoznak a pácienssel szerintem.

Mert ha tényleg becsusszant a gyerek, akkor annak már látszódnia kell ultrahangon...

2018. aug. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

(Előző vagyok)

Szóval csak arra akarok kilyukadni, hogy jobb a gyerek témát így első körön kizárni, ha kizárható és utána tovább gondolni a dolgokat. :)

2018. aug. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Holnap menj el egy magánlaborba és nézess hcg szintet, de a terhességet a teszteknek is ki kell mutatnia. Terhességi tünetek csak később vannak, és az sem mindenkinél. Keress fel egy nőgyógyászt, aki normálisan megvizsgál, ultrahangot csinál és vesz kenetet. Okozhatja fertőzés, ciszta, stb.
2018. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!