Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem nem hagyja hogy...

A férjem nem hagyja hogy magassarkút vegyek fel. Én nagyon szeretek abba lenni. Fél hogy elesek és leesik a gyerek is. Mit csináljak hogy ne féltse ennyire? Ti hordtatok magassarkú cipőt akkor is amikor pici volt a gyereketek?

Figyelt kérdés
Inkább kiveszi a kezemből ha nem veszem le a magassarkut.
2018. aug. 20. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Mármint otthon abban szaladgálsz? Mert azt talán nem kellene.

Ha meg elmentek valahova ész felveszel egyet, abban semmi kivetnivalót nem találok. Gondolom a gyereket sem cipeled végig, na meg gyakorlatod is van benne.

2018. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor vigye ő de én kiröhögném a férjemet, ha nem engedné, hogy azt viseljek, amit szeretnék.
2018. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem hordtam.

Már kérdezted ezt szerintem.

2018. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem még picike a babam de eszembe nem jutna magassarkúzni .Még papucsból is a legkényelmesebbet veszem fel .Persze hébe hóba beleférne ha olyan alkalom van,de amúgy eszemet,felesleges önkínzás.Látványnak ia nevetséges bocsi
2018. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Elképzeltem te biztos 20 éves vagy a párod 60 és magassarkúban tipegsz a plázában kezedben a gyerekkel .Pont ilyen idétlen kérdés....
2018. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi mit tudunk ebben segíteni? Mondd meg a férjednek, hogy üzenem innen a netről hogy ejnye-bejnye, engedje már asszonkát csinizni!
2018. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi az, hogy nem engedi?! Körberöhögném férjemet, ha közölné, hogy valamit nem enged, elvégre nem az apám, úgyhogy nem sok beleszólása van. Még ha pl valami olyan miniszoknyat akarnék felvenni, amiből kivan a fel seggem, tök érthető h szól, hogy ezt azért nem kéne, de azért a magassarkú messze nem egy ilyen kaliberű dolog!
2018. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
fú, az én nagynéném is olyan platformokban cipelte a gyereket, hogy rossz volt nézni, minden pillanatban azt néztem mikor esik el és kell elkapni a gyereket... pedig én akkor múltam 20 ő meg már 40 felett volt
2018. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!