Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3 hónapos babának aki...

Egy 3 hónapos babának aki anyatejet kap kizárólag hány grammot kell híznia 1 hónapban?

Figyelt kérdés

Az én babám most 4 hét alatt 400 grammot hízott. Nem kevés ez? Most 6 kg

(3900el született)

Külföldön élek és csak az első 6 hétben van védőnői ellenőrzés. Többet nem nézik a súlyát. Ezért kérdezem


2018. aug. 20. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
5 hónapos korára kb. meg kell dupláznia a születéskori súlyát. Teljesen normális a kis buldózer, ne aggódj!
2018. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Anyatejes babám havi 1-1,5 hízott ennyi idősen.Eleget van mellen a baba ?
2018. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi csak azt számolgatom ha így halad akkor fél évesen 7 kg. Az ugye nem a duplája. Mindenképpen 8kg kell hogy legyen fel évesen?
2018. aug. 20. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Nem kell olyan szigorúan venni. Nagy súllyal született.
2018. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor mellre teszem. És hallom is hogy nagyokat nyel. Kb 2 óránként éjjel is. Velem alszik,hogy a lehető legtöbbet tudjon szopizni.

Nem tudom miért hizik lassan. Mit tudnék még tenni?

2018. aug. 20. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt most engedd el. Semmi baj nincs, ha nem lesz 8 kg fél évesen, akkor sem. Az én kislányom is lassan hízik, pedig rengeteget eszik, nagyon szépen fejlődik, az átlagnál gyorsabban csinált mindent. Csak épp picike. Na bumm. 😊
2018. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj 😊 ha elèg pisis kakis pelus van ,közérzete jó ,akkor ne stresszelj nekedsem tesz jót sem a babának . 😊
2018. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon jó közértetű baba. Nevetve ébred. Sokat vigyorog. Lehet vele huncutkodni.

2-3 kakis pelus és kb minden pelusa pisis egy nap. Este 8tól alszik reggel 7ig. Éjjel igaz van,hogy 2 óránként eszik de soha nem sír. 10perc és alszunk is tovàbb.

Próbál forogni de még nem sikerült. Nyúl a tárgyakért megfogja a dolgokat.

Szóval ránézésre szerintem rendben van.

De látom ,hogy lassan hízik nagyon. De már nem tudom mit tudnék még tenni. Mivel itt nem ellenőrzik a súlyát úgy érzem magamra maradtam

2018. aug. 20. 22:07
 9/10 A kérdező kommentje:
"Közérzetű*
2018. aug. 20. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


a dokink is valami hasonlót használ

2018. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!