Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adható a babának a...

Mikortól adható a babának a citromfű vagy a vörös tea?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találok erre pontos választ sehol :( Kisfiam 6 hetes, de egyelőre forralt lehűtött vizet iszik. Köszönöm, ha valaki tudja a választ mikortól lehet ezeket a teákat adni.
2018. aug. 21. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene szerinted tea egy ilyen piciknek?
2018. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 éves kor után adható a citromfűtea.Igazából semmilyen gyógyteát nem ajánlanak a babáknak egy éves korig talán a kamillát kivéve ,de azt is inkább csak akkor ha szorulása van a picinek.Legalábbis nálunk ezt mondta a védőnő.
2018. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen korán miért kap vizet?

Teljesen elegendő neki az anyatej vagy a tápszerben található folyadékmennyiség ( bár van olyan védőnő is aki még a régi idők nézeteit vallja és akár az anyatejes babákat is teáztatná csak a folyadékpótlás miatt)


Egyébként csecsemőnek már adható a citromfű tea de én épp a nyugtató és altató hatása miatt egy ilyen pici babának nem adnám

Mert még ki sem derül hogy jó alvó e vagy sem , így eleve egy szerre szoktatod hozzá hiába Homeopátiásnak számít

2018. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ahol később adható ott jelzik is

3.

2018. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

6 hetes !!

Miert kellene barmivel is tomni anyatejen vagy tapszeren kivul ?!

2018. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Én biztos nem adnék teát a babámnak.

Vizet sem adtam meg soha a hónapos kislányomnak

2018. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Első kislányom is tápszeres volt, október végi, és soha nem adtam neki se vizet se teát, de a doktor nőnk nem is javasolta. Most a kisfiam is tápszeres, és a védőnő és a doktornőnk ( költözés miatt már másik dokinő) lelkemre kötötték hogy itassam, mert ebben a nagy melegben tápszeres babáknak kell. Ezért a kérdés.

2018. aug. 21. 10:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Jo , akkor itassad, vizzel !
2018. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miert nem jo a viz??? En se iszok mast, tokeletesen megfelel, a legjobb.
2018. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Emberek, a tápszeres babákat KELL itatni. Főleg a 40 fokban, kánikulában.
2018. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!