Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne, hogy 5 hetes...

Hogyan lehetne, hogy 5 hetes kicsi baba aludjon napközben?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy tegyem fel a kérdést. Éjjel alszik 7 órát majd eszik és még 4 órát a hálószobánkban, külön kicsi ágyban. Nappal a saját szobájában szoktam etetni és letenni aludni is. Evés után játék, nézelődés, beszélgetés, ringatás, de nem a kezemben alszik el, ágyába teszem le. Kisebb korában jókat aludt itt, ahogy hazajöttünk már így szoktattam, hogy nappal ebben a kiságyban van, tehát nem idegen neki. Valószínű sok minden érdekli most már. Eszik, abba általában bealszik, próbálom büfizetetni még sétálva kb. 10 percet, de ahogy leteszem, felébred, sírdogál, nyűgös. Kb. 3szor 20 percet alszik így napközben, majd este 7 óra fürdés, utána eszik, nézelődik fél 9-től pedig jön az említett 7 óra alvás egyhuzamban... nem rossz neki, hogy nem alszik napközben? Hogy lehetne, hogy pihenjen, aludjon?

2018. aug. 22. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Babakocsiban sem alszik el? Háton altatod? Hordozni nem szeretnéd?

Ami az én kislányomnál bevált: hason altatás+mózeskosár+fehér zaj. Rögtön lett az össz 12 óra alvásból vagy 16. Ugyan sokszor tologatni kellett nappal, de így nem ordított annyit délután.

2018. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz? Neki most ilyen a ritmusa. Két-három hét és majd más lesz. Folyamatosan változni fog.
2018. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdést remélem úgy értelmezzük, hogy neki akarok jót, illetve érte aggódom, nem magamnak szabadidőt! :)
2018. aug. 22. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nekem ez meg sem fordult a fejemben! Inkább az, hogy túlaggódod :)
2018. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, úgy is jött le, hogy a baba miatt aggódsz. Egyébkent az én kislányom nagyon sokat sírt délutánonként és álmos is volt így róla virított, hogy neki kevés. Szólnak a babák, ha valami nem jó. Attól még nyilván meg lehet próbálni, de ha meg ennyi az igénye, fejed tetejére is állhatsz, akkor se fog többet aludni.
2018. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom ugyan ilyen volt.3*30perc alvás napközben.Nalunk nem változott.Akkor aludt párszor hosszabban napközben mikor valami új mozgásformát tanult,mert abba belefáradt.De 3nap után már ugyanúgy 30perc szunya volt.Amig vidám, mosolygós addig nem baj ha a minimumot alussza.
2018. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!