Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zselyke Zoé hogy hangzik...

Zselyke Zoé hogy hangzik együtt? (akinek nem tetszenek a nevej az ne irjon nem erdekel a szemelyes velemenye ) Konkretan maga a parositas erdekel

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 23:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
66%

már azt sem tudod, melyik divatnevet válaszd?


igazad van, legyen mindkettő! az a tuti! és különleges is!

2018. aug. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon nehéz kimondani, mindenkinek bele fog törni a nyelve. Inkább adjátok az egyiket vagy a másikat magában, de ezt a két keresztnevet együtt ne.
2018. aug. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
Együtt nagyon nyelvtörő!! Tegyétek le egyik vagy másik mellett a voksotokat
2018. aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
96%
Ne már lányok,direkt mondta hogy ne írjon akinek nem tetszenek a nevek. 😊😊😊😊😊 Úgyhogy én nem írok semmit.😅😅😅😅
2018. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit nyelvtoro, de függ a veteteknevtol is mennyire nehéz kimondani. Mely és vegyes hangrendu nevek váltása. Szetintem egy mely vagy egy vegyes hangrendu vezeteknevvel jó, de magassal nem biztos.


Kérdés az, hogy így fog szerepelni az írataiban, de valójában használni csak az első nevet fogja? Vagy minden egyes bemutatkozáskor mindkettőt Mondania kell, esetleg dupla keresztneven tervezitek szólítani is. Az első eset mindenképp vállalható.


Mond ki többször hangosan a vezeteknevvel és kérd meg a férjed is errre, hogy halljatok is.

2018. aug. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%
Rettentő.
2018. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
63%
Biztos mindenki le fog pontozni, de szerintem semmi baj ezzel a nevparositassal. Ha őt nem zavarja higy divatnev akkor nem zavarja. Ha neki ez tetszik ez tetszik.
2018. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Hangzásban sem illenek össze, meg amúgy sem.

A Zselyke az magyar eredetű név, a Zoé meg modernebb, görög eredetű. Abszolút nem passzolnak egymáshoz.

2018. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Szerintem a vezeteknevtol is fugg sok minden, habar ami azt illeti szerintem a Zoe egy nagyon gyonyoru kifinomult kiscsaj kepet vazolja eled miutan kimonod, azonban a Zselykeve egyutt egyaltalan nem hangzik jol. Kulon kulon semmi baj a nevekkel, de tenyleg ahogy azt elottem is irtak kicsesznel picit a gyerekkel, es valoban o sem tudna kimondani meg mas is csak pislogna hogy ezt meg igy hogy..es miert... nektek kell eldonteni de szerintem mindeketto nyers a maga modjan egyuttesen...
2018. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem illenek össze.
2018. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!