Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Begyült a popsikrém a szemérem...

Begyült a popsikrém a szeméremajkak alá, vizzel nem jön le. Mivel tudom onnét kiszedni? Hymalaja kímélő babafürdetőnk azzal? Vagy inkább hagyjam ragacsosan?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Langyos vizes fültisztító? Én fürdetővel biztos nem próbálnám, akkor már inkább babaolaj szintén fültisztítóval. A popsikenőccsel meg óvatosan oda! Mennyi idős a baba? Nem lehet, hogy újszülött, és az nem is popsikenőcs?
2018. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A frissen született babáknál amúgy is van ott fehér váladék, ami pár hét alatt kitörölhető szépen, óvatosan, nem egyszerre szadizva. Ha idősebb, akkor én popsitörlővel próbálkoznék, óvatosan széthúzva. Viszont máskor nagyon figyelj oda, mert ha sűrűn odakerül a krém, akár össze is nőhetnek a szemétemajkai.
2018. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Mindenképpen ki kell törölnöd, mert ebböl lesz a letapadás ami igen fájdalmas és felsérti ott azt a vékony bört.

Minden pelenkázásnál a két szemérem ajak között egy popsitörlövel ki kell törölni ovatosan.


Nem kell a baba popot túl krémezni, elég ha egy pici krémet teszel oda ahol kakis lesz a popo, és ha kicsit pirosodni látod a nagyajkakat akkor arra is. De felesleges minden alakalommal kifehéríteni a popot.

2018. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Popsitörlővel simán kitudod tisztítani. Ha minden pelusozásnál erre odafigyelsz nagyon, akkor nem fog sosem összegyűlni igy, mint ahogy írod.
2018. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1hónapos, ott belül nem szoktam piszkálni, ezért nem vettem észre.hogy oda is került, pedig csak combtőhöz raktam,a törlőkendőt meg azt hittem csak popsira szabad. De akkor nem káros azzal kitörülni ? Mármint ha kaki is van? Mert eddig minden kaki után kimostan sima vízzel.
2018. aug. 23. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Károsabb, ha kakis marad. És pisi után meg se törlöd?
2018. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pisi után vizes vattával törlöm allergiás a popsitörlőkre :-( mindegyiktől csalánkiütéses lesz :-(
2018. aug. 24. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!