Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 éves lányom a barátnőjével...

8 éves lányom a barátnőjével volt, akinek épp herpesze van, én nem tudtam. Újszülött babám van itthon, a fejét megpuszilta a nagy, mennyi az esély, hogy ő is elkaphatta, és a kicsinek baja lesz?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy a kislánynak herpesze van, de most nagyon ideges vagyok, félek, tudom, hogy újszülöttre mennyire veszélyes.

2018. aug. 24. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ah micsoda dráma! Nyugi már. Semmi baja nem lesz, képzeld az én lányomat újszülött korában az anyukám látta el egy darabig és éppen herpesze volt, semmi baja nem lett senkinek.
2018. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Eső, szerencsétek volt könnyen meghalhatott volna a baba.


Kérdező, ez így nem veszélyes, majd akkor kell figyelni ha a nagyobb lányodon esetleg kijön, hogy akkor ne érintkezzen a picivel.

2018. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hidd el, én örülnék a legjobban, ha nem lesz semmi baj belőle, csak pl egyik gyerekem se volt soha kórházban, a pici most 11 napos, és már megjártuk azt is, így jobban féltem mindentől.
2018. aug. 24. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Túl sokat neteztek, anno én is paráztam, a védőnő és a gyerekdoki is azt mondta, hogy anyám ne csókolgassa a babát herpeszes szájjal, ennyi, amúgy elnézve a fejüket nagy kamu ez az egész, mert abszolút nem értették, hogy miért rettegek ennyire a herpesztöl.
2018. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen is, újszülött korban is volt herpeszem mindhárom gyerkőccel.Vagyis szinte mindig volt...nincs olyan hónap,hogy ne legyen és nem csak a számon, az orromban is, és egyszer az alkaromon volt egy hatalmas.


Soha nem volt herpesze egyik gyerekemnek sem.

2018. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!