Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás téma, rágcsalánc?

Fogzás téma, rágcsalánc?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki tudna segíteni? Rendeltem rágcsaláncot többet is, de az egyik rendelésnél nem néztem meg rendesen és nem kész láncot, hanem csak a bogyókat rendeltem meg, így jól megszívtam, nincsen hozzá semmi más alapanyagom! Kérdésem lenne, hogy aki jártas a témában, mi a neve annak a selyemfonálnak vagy minek, amire felfűzik az ilyen szilikon szemeket, illetve az összekapcsolóját hogy hívják?
2018. aug. 25. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak selyem fonalat lehet fűzni. Lényeg, hogy vastag száll legyen ami nem vagy olyan anyagokkal festett, amitől nem lesz baja ahogy nyalogatja.


Csomózva is tökéletes lesz, esetleg gyöngy boltba nézhetsz kapcsolat.


Facebookon ragcsodak oldalt üzemelő lány nagyon segítőkész, biztos tudsz tőle vasarolni csattot, kapcsot és más kiegészítőket

2018. aug. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha Kínából rendelted, inkább hagyd is, nincs az annyira ellenőrizve hogy biztonsággal a gyereknek lehessen adni...


Amúgy szerintem a hobbi boltosok talán tudnak segíteni, bár első gondolatra simán lehet, hogy nem lesz olyan termék ismeretük, hogy meg tudják mondani, melyik anyag az, amelyik vegyszermentes. Pedig ott van sok sok kötöző fonal és más amivel meg tudnád oldani.

2018. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 25. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Csúszócsomóval nem kell kapocs, de ha természetes anyagú, jó minőségű rágcsaláncot szeretnél bátran ajánlom


[link]

2018. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!