Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is nyűgösebb ma?

Más babája is nyűgösebb ma?

Figyelt kérdés
A 7 hetes kisfiam ma extra sírós, nyűgös, semmi nem jó neki. Biztos a front miatt.
2018. aug. 25. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 15 hónapos, ő is nyügősebb és hisztisebb, mint szokott lenni. Gondold el, hogy még egy egészséges felnőtt embert is megvisel ez a hirtelen időváltozás, nemhogy az ilyen kicsiket.
2018. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is 5 hónapos tiszta nyugos volt ebbe a 2 napba csak ölbe maradt el . Az ido miatt szerintem is
2018. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahhh...kimaradt egy alvás, 2és fél órát üvöltött, azt hittem ma kitépem a hajam....14 hós.Embert próbáló nap volt...


Amúgy pont a frontra nem gondoltam😁

2018. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Estére nem volt önmaga az 1 és a 3 éves se, korábban is mentek aludni. Napközben nem volt gond de nálunk 34 fok volt még ma is. (Nyíregyháza)

Erős hidegfront amúgy.

2018. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éves, egész nap nem volt hajlandó aludni. Fél hatkor bóbiskolt el, fél óra múlva megebredt, a vacsora, fürdés alatt végig sírt. Nem tudom mi lehet, amúgy nagyon könnyen kezelhető szokott lenni.
2018. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én 10 éves fiam, extrém kis súlyú koraszülött volt, brutálisan frontérzékeny a mai napig. Jobb, mint egy barométer szegényke. 2 napja fáj a feje, tegnap migrénig fajult, ahogy betört a front, szabályosan érzi azt is, mikor esik, vagy emelkedik a légnyomás. Tegnap óta nem önmaga (bíztam benne kinövi idővel, de még mindig tart), kisbabáknál, kidedeknél ez hatványozottan igaz, pláne ha frontérzékenyek. Minél éretlenebb az idegrendszer, annál erősebben reagálnak a kicsik. A legtöbbjük kinövi, de azért sok gyereken ha enyhébb formában is, de évekig kitart az érzékenység, durva frontoknál sokáig lehetnek tüneteik, bágyadtság, étvágytalanság, aluszékonyság, ingerlékenység, nyűgösség és egyebek, van amelyikük kezelhetetlenül felpörög, mielőtt kidől.
2018. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon jó kedvű volt ma, élvezte, hogy kicsit enyhült az idő, jobban is tudott aludni.
2018. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónapos kicsim csak aludni nem akart ma de amúgy jó kedvű volt. Épp most dőlt ki egy fél órája.
2018. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!