Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
1 hetes kislányunk az elmúlt 2 napban sokat sír, délutáni alvásokat kihagyja, közben szopizik, bóbiskol, majd este 7-8 felé alszik csak el, akkor 4-5 órát egyben, mivel ki van merülve. Ma vettünk Colief-et (laktázenzim), illetve infecol-t. Reggel kapott 1 adat colief-et, de aztán úgy gondoltam lehet jobb az infecol és délután már ebből kapott. Sajnos nem lett jobb, ugyanúgy nyugtalan, fáj a hasa...

2018. aug. 25. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Én a hordozókendőt javaslom. Rugalmas liliputi.
2018. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én espumisan cseppet adtam neki.

Szerintem egy adagtól ne várj csodát, az ő kis szervezetének most még minden új.

Próbáld picit simogatni a hadát, tornáztatni és sokat babusgatni.


Az első három hónap egy nagy katyvasz, legalábbis nekem az volt.Mire jó lett volna valami addigra új dolgokat produkált, alig tudtam követni evését, alvását.


Nagyon pici még, később jobb lesz.

2018. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyen folyamatosan testközelben, mozgasd a lábait (mint a békaúszás), szoptass igény szerint, de kb 3 órás blokkokban (3 órán át csak az egyik mellet kínáló, aztán váltás). lll.hu - itt rengeteg hasznos infó van.
2018. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

*1 hetes kislányunk az elmúlt 2 napban sokat sír, délutáni alvásokat kihagyja


Milyen délutáni alvásokat, amikor egy hetes babának még nincs rendszere?

2018. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az anyuka által szedett vas volt a hunyó. Vérzékenységre írták fel, az ő gyomra is bélgázos volt, gondolom akkor a babáé is.
2018. aug. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!