Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái!?

Tápszeres babák anyukái!?

Figyelt kérdés

Gyermekem BEBA HA-t eszik , kérdésem az lenne !

Ha ebben a márkában nem találok tejpépet ami hipoallergén lenne , nem -e gond ha Milumil HA tejpépet veszek. Fél éves a kicsi



2018. aug. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond?
2018. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Egyszer végigböngésztem a Hipp és a Beba tápszerek összetevőit. Tök ugyanaz van mind a kettőben, néhány mikrogrammos eltérésekkel. Innentől nem hiszem, hogy a különböző márkájú tápszerek, pépek között olyan őrült nagy különbség lenne. De ha nagyon aggódsz, kérd ki a gyermekorvos vagy a védőnő véleményét.
2018. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az első gyereknél meg most a kistesóknál is felírta a gyerekorvos (két különböző doki) a tejpepet is. Ha-s talán nincs is másik. Még a sinlac ami bevált nekünk. A milumilt magában szoktam adni, sinlaccal gyümölcsöket szoktam sűríteni. Csak az recept nélkül nagyon drága. Első gyerek humana tápszer mellett ette ezt a két tejpepet, kiszedők meg beba mellett eszik. Nem jelent gondot.
2018. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj de jo ! Nagyon koszonom😊
2018. aug. 26. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!