Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen popsikrémet használt...

Ti milyen popsikrémet használtok az ujjszülött babánal?

Figyelt kérdés
4 hét múlva szülök.még nem vettem popsikrémet mert ugyis ír fel a gyerekorvos.az jó lesz vagy vegyek azért valamilyet?
2018. aug. 27. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Semmi pénzért nem kentem volna rá amit ír az orvos, ezek a patikában kikevert termékek 50 éve elavultak, hihetetlen, hogy Magyarország még ezen a szinten van, hogy kőolajat ken az újszülöttre.
2018. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Sudocrem
2018. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Nekünk ìrt a gyermekorvos, de igazàból nincs szükség rá, 5 hónap alatt talàn kétszer kentem be. A popsitörlők mind aloe veràsak vagy panthenolosak, az elég, ha nem kiütéses a popsija.

A kórhàzban kérik a popsikenőcsöt, én Bepanthent vittem.

2018. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Sudocream
2018. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Az esetek 90%-ában semmilyet, mert sosem volt kipirosodva a lányom bőre. Az ingyenes kismamacsomagos 2 icipici Sudocream volt összesen itthon, a másodikat most bontottuk ki egy hete kb és jövő héten 9 hónapos a lány. 😊

A gyógyszertárit semmiképp sem ajánlanám, olyan összetevői vannak, amit egy felnőttre sem kennék szívesen, nem hogy egy kisbabára. Kőolaj, alkohol, vazelin... persze valamiből meg kell élni a gyógyszeriparban dolgozóknak is, ki kell termelni az ekcémás bőrt...

2018. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Neogranormon
2018. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Infantum. És a Naturlandos a jobb.

De volt Sudocrem is, azt csak nagyon ritkán a kipirosodásra használtam.

2018. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Èn is csak akkor kentem ha kellett, vagy tudtam mikor nagyobb volt hogy piros popsi lesz(pl narancslé).

De akkor pedig cink tartalmúval kentem, amiket elöttem írtak azok majdnem mind tartalmaznak cinket.

A cink hámosító azért kell az ha már piros.

2018. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Czomoly-krém.

receptre adják, patikai kikeverős. imádtuk, mindenre jó volt, nem csak popsira.

2018. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
*Czoboly* -bocs, elírtam.
2018. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!