Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes baba mérleget venni/bé...

Érdemes baba mérleget venni/bérelni vagy csak idegeskedésre jó?

Figyelt kérdés

Ti használtátok az első időszakban vagy elég volt ha státuszon lemérték?

Nem tudom mi nyugtatna meg jobban, ha van vagy hogyha nincs.


2018. aug. 30. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
engem az idegesített ha nem tudom hízik e...ezért béreltem. és így meg is érte a nyugalmam. a kórházban nem mértük - illetve mérték csak nem oszottták meg az eredményt a kismamákkal...úgy 5. nap mikor kérdeztem mehetünk e haza közölték hogy a gyerek folyamatosan fogy ezért nem mehetünk...addigra a mellem is begyulladt. kiderült hogy csak én gondoltam hogy eszik valójában nem evett ők meg tápszert is adtak neki így az egészről nem is tudtam. Na ott határoztam el a mérleget...
2018. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk nem volt, egyáltalán nem hiányzott. Mérték hetente, szépen gyarapodott. Ha tápszeres lessz, akkor úgyis látod mennyit eszik. Ha anyatejes, akkor is kb tudod, mert látszik, érzed a melleden ha kiürült. Baba pocija is fészül, ha tele.
2018. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy darabig jó vilt, utána csak idegenkedtem.
2018. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy működik, hogy van a védőnői szolgálatnál mérleg, amikor egy frissen született baba van a faluban, mert mi falun élünk, akkor odaadják neki kölcsönbe. Így volt mérlegünk. Igazából talán az első 1-2 hónapban használtuk, utána nem. Meg sajnos utána tápszeres is lett, nem volt már tejem.

Ha nem lett volna ilyen lehetőség, én ezért nem vettem volna, vagy béreltem volna. Igazából ha szopizik rendesen, nem éhes, akkor nyilván gyarapodni is fog.

2018. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
2t is vettem. Nagyon rossz evő volt.
2018. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes.
2018. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én még a harmadik gyereknél is használtam az első egy-két hétben. Nem kell minden evést mérni, de az első időszakban megnyugtató, ha egy-egy evést megmérsz, hogy rendesen eszik-e, és egy-két naponta megméred a fürdés előtti súlyát, hogy gyarapszik-e. Csak nem szabad számolgatni, meg túlzásba vinni, mert ugye nem mindig esznek egyformán sokat, meg nem mindig híznak egyenletesen.
2018. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi a védöböl katunk kölcsön,engem megnyugtatott hogy mindig tudtam h mennyit eszik.
2018. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűbb volt venni egy mérleget, mint a babát hurcolni csak azért, hogy megmérjék.
2018. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekünk kellett, orvos odaadta mert több volt neki így venni nem kellett, de nagyon kevés tejem volt, muszáj volt mérnem.
2018. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!