Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes kisfiam mikor jottek...

3hetes kisfiam mikor jottek babat latogatni nagyon felzaklatta magat es alig lehetett megnyugtatni, hogyan lehet kivedeni ezt? Esetleg az volt a baj, hogy a vendegek is fogtak a kezukben?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
A gyermekágyas időszakban nem szokás vendégeket fogadni. Biztos van olyan baba, aki bírja, a tiéd nem ilyen, pár hétig most ne hìvd oda a barátokat. A baba nyugalma az elsődleges, aki ezt nem érti meg, az pukkadjon meg.
2018. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Anyukám kb. a másfél hónapos unokáját jött először meglátogatni. Előtte csak a kórházban láthatta, ablakon keresztül. Megértette, hogy a baba szempontjai, egészsége az első.
2018. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Na jó azért amit 2. ír az nagyon nagy túlzás, de tény hogy ha többen jönnek egyszerre és kézről kézre adják az sok egy újszülöttnek. Találjatok egy egészséges középutat, heti 1 látogatás és ne jöjjenek csapatostul, de kapkodják ki a kezedből.


Fiam is sírt párhetesen de meg párhónaposan is pl. anyóseknál mert ott aztán szó szerint tépték ki egymás kezéből....aztán a lányomnál már tanultak a dologból és nem csinálták. Ha odaadtam odaadtam, de nem nyúzták.

2018. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
* ne kapkodják ki
2018. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Túl sok inger ez egy ilyen pici babának. Az első 6-8 hétben csak a szűk család menjen, ők se egyszerre.
2018. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Az első 6 hétben a szűk családon kívül csak az Angliából hazajott barátot engedtük, hogy megnézze a kicsit. Volt ia belőle csúnya nézés de én így láttam jónak. S amikor jöttek majd akkor sem mindenki kapkodta ki a kezemből. Így is, egy látogatás után nálunk is nyűgösebb volt.
2018. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Ne fogják, max a nagyszülők.

Nekünk is jöttek már páran, de anyukámon és anyósomon kívül nem vette kézbe senki. (Holnap lesz 3 hetes.)

2018. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Az a baj,hogy 3hetesen nem kéne másoknak fogdosniuk. Nyugalom kell, egy 3hetesnek 2 embernel tobb szemely mar tul sok inger.

Hagyják békén. Ennyi.. csak rád van szüksége

2018. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lollipop Girl ***** válasza:

3 hetes a picink,de gyakorlatilag itt kézről-kézre járt a kilincs az elmúlt hetekben,a párom családja elég érdekes,apósom invitálta a számomra még idegen(nem találkoztunk a gyerek megszületése előtt)rokonjaiķat is hozzánk,mikor még szülés előtt mondtam h az első 6 hétben csak a szűk családot meg a legjobb barátaimat szeretnénk,utána jöhet bárki,hát nem így alakult,nyílván ha nem jelentkeztek be csak beállítottak,nem tudtam mit csinálni,ha már itt voltak bemutatkozás helyett csak nem tudtam elküldeni őket,mert hogy ne nyomja rá a későbbi kapcsolatunkra a bélyeget,de azért engem eléggé megviselt h gátsebbel,vérezve,frissen szülve,hulla fáradtan,mint valami házitündér mindenkit kiszolgálják,körülugráljak.

24/N

2020. febr. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!