Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki egy éves kor után még...

Aki egy éves kor után még használt légzésfigyelőt meddig használta?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
2 eves korig van bolcsohalal.
2018. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hónapra pontosan már nem emlékszem, mert kisiskolás, de elég sokáig, szerintem Vagy 2 éves korig tutira, de ha beteg/náthás volt még később is bedugtam néha. Nálam ez nagy para volt, mert extrém kis súlyú koraszülött volt a fiam( egy kiló alatt, 28. héten született), BPD-vel(a gépi lélegeztetés okozta tüdőbetegség), ami később asztmába váltott. Egészséges babánál szerintem olyan egy éves korig érdemes, hiszen ha már "önjáró", ki/be mászik az ágyból (a rácsosból is sokan nagyon ügyesen kiakrobatikázzák magukat, olyankor veszi le a szülő a rácsot ugye), akkor már nem igazán érdemes, hisz riasztana sokszor. A csecsemőhalál elnevezésben nem véletlen az első szórész, hivatalosan az egy éves kor előtt bekövetkezett, légzésleállással történő eseteket hívják így.
2018. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb 2 év 3 hónapig.

Előtte csak azért nem vettem ki alóla, mert túl bonyolult volt kivenni, ágyat kihúzni stb 🤣

Aztán mikor teherbe estem a tesóval, gondoltam kiveszem màr, nehogy elromoljon v vmi baja legyen addigra. Nem szerettem volna újat venni.

2018. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!