Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ugyanahhoz megyünk látogató...

Ha ugyanahhoz megyünk látogatóba újra, csak a lányunkkal, illik újra ajándékot vinni a babának?

Figyelt kérdés
Amikor a lányunk nélkül voltunk, vettünk egy értékesebb plüsst.

2018. szept. 3. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Én vinnék valami apróságot, egy csomag popsitörlőt például, anyukànak meg egy tàbla csokit.
2018. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ismételt látogatásnál már nem várnak el semmit.

Szerintem kihagyható...

Esetleg egy kis apróság, nasi, vagy ilyesmi.

2018. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem varnak semmit..de.ha ritkan talalkoztok vagy olyan a kapcsolat, a picinek nyugodtan vihetsz...en a legjobb baratnommel 2 havonta tudok talalkoz i es valahanyszor talalkozunk a kislanyaimnak vesznek valamit. Szeretnek ajandekozni a gyerek.meg nyilvan orul. De nem varom el.
2018. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Én vinnék egy párszáz ft-os kis apróságot a babának, mondjuk leporello vagy csipogós könyvet.
2018. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Valami apróságot vinnék, amit a lányotok visz a babának
2018. szept. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis apróságot biztosan vinnék! Különben is, ha meglátogatunk valakit mi mindig viszünk egy bon-bont, csokit, üdítőt, gyümölcsöt, gyümölcslevet vagy egyéb nasit. Nem megyünk senkinél üres kézzel, szerintem nem illik.
2018. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Alapból sehova nem megyek üres kézzel, ahol kisgyerek van ott meg apró ajándékot is viszek, csak épp ha baba akkor nem csokit viszek hanem pl. popsitörlőt.
2018. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Mi barátokkal szoktunk olyat, hogy saját (kinőtt) játékai közül választ valami olyat a nagyobb gyerek ajándékba, aminek szerinte a baba örülne. Mi is kaptunk már így, ők is hoztak. Persze ez csak akkor működik, ha a szülők nem ragaszkodnak az árcédulához, de szerintem abszolút cuki, nevelő, praktikus és környezetbarát megoldás.
2018. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!