Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bettina vagy a Bernadett a jobb?

Bettina vagy a Bernadett a jobb?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Bettina.
2018. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
A kèz nèv közül a Bettina tetszik jobban.
2018. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a Bernadett
2018. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Bernadett.
2018. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is a Bettina,de én simán Bettiként adnám.Sokkal szebb így szerintem,meg amúgy is mindenki Bettizni fogja.
2018. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Juj, egyik sem. Nekem valahogy mindkettő nagyon ellenszenves, a Bettinától szerintem gyerekkorom óta viszket a tenyerem pedig sosem ismertem Bettinát aki okot adott volna erre.
2018. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
A Bernadett az nekem kecsesebb, nekem az tetszik jobban.
2018. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Bettina jobban tetszik
2018. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

7.vagyok

"Nekem is a Bettina,de én simán Bettiként adnám.Sokkal szebb így szerintem,meg amúgy is mindenki Bettizni fogja."


Dehát, ha úgyis Bettizik, akkor minek megspórolni róla azt a pár betűt; legalább nem becenéven, hanem tisztességes, komoly néven lenne anyakönyveztetve.


Amúgyis, ha már valakit Bettinek/Bettinának hívnak, hadd döntse már, és hadd válthasson legalább Tinára; ami meg tök jó:) Én a Bettinához meg a Bettihez úgy önmagában véve egy kövérkés kislányt tudok elképzelni, a Bernadetthez meg egy felnőtt embert, aki meg manöken alkat, meg komolyabbnak is képzelek, mint egy Bettinát. Ettől függetlenül jó a Bettina név is, tehát rendben van, de én nem szeretem; a Bernadettet viszont pl én nagyon szépnek találom. De amúgy okés tökre , hogy pl mások meg tök más véleményen vannak, az is rendben van. :) Szal rendben van mind a kettő név, de a Bernadett név számomra sokkal szebb:)

2018. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
9-es, én is a Bettinára szavaztam, mert én meg ahány Bernadettet ismerek az mind nagydarab, és a legkevèsbé kecses.😊 Érdekes, hogy mennyit jelent kit ismerünk/társítunk egy nèvhez.😊
2018. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!