Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok így a nevet?

Adnátok így a nevet?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom kislányát Védának hívják. A szüleink szomszédok, a gyerekeink szoktak együtt játszani. Nekem is ez a név tetszik, de kétségeim vannak miatta. Senkit sem hívnak Védának a kis városunkban, csak az ő lányát.

2018. szept. 7. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem semmiképpen sem. Gondolom az ismerősöd erősen ezozik, mert ez egy okkult név, ami sajnos nem egy jó ómen, ha valaki egy ilyen nevet választ a gyermekének.
2018. szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
1+ Bölcsességnek írják a jelentését, de ez csak kamu. Ez egy masszív ezos okkult név. Ami több rosszat fog hozni ennek a gyermeknek az életébe és sorsába, mint amit rémálmukba sem gondolnak a szülők. Szóval ha jót akarsz magatoknak inkább ezt a nevet felejtsd el.
2018. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk az oviban több Véda is van. Ha ez tetszik és nem zavar, hogy az ismerősi körben van ilyen (ez nekem speciel kizáró ok), akkor hajrá.


Még hogy okkult... mindjárt maga a sátán >:Đ

2018. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Indiai származású név (meg a My Girl című film jut róla eszembe, amiben azt hiszem, a sztori szerint hippi volt az anyuka), számomra is kicsit utánzásnak tűnne "véletlenül" még egy Véda a szomszédban, nem a rokonság rosszallása miatt, de hátha a lányod is így érezné. Legyen a tiéd Indira - jelentése "szikrázó" és még sokkal ritkább :)
2018. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
A te gyereked, nem az enyém, persze, a gyerekednek adnám ezt a nevet, végülis jobb mint a Csenge, Dorina, Fanni, Hanna, és a többi tucatnév...
2018. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Véta vagy Víta esetleg?Hasonló de mégsem ugyanaz.
2018. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Védát semmiképp nem erőltetném.


[link]

2018. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Adelina, Eleonóra, szerintem ezek is jók.
2018. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Két együtt játszó gyereknek ne legyen egyforma a neve. Valami más nevet válassz, sok szép név van: Noémi, Csilla, Kinga, Laura, stb. Jázmin, Kincső
2018. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem ha rég óta nagyon tetszene a név, adnám.
2018. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!