Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapoa babám mindent félbe...

6hónapoa babám mindent félbe hagy?

Figyelt kérdés

5hósan kezdett hasról hára fordulni, 5hos 3hetesen kúszni,de csak tolatva. Előre nem sikerul neki, rá pár napra négykézlábra állt, billeg elore hatra de semmere nem indul. Gondoltam majd.. erre most 6hósan 3 hetesen ha talál támaszt lábra áll(na) csak nem hagyom.. nem hinném,h jót tenne..

Volt igy valaki?nekem nem tetszik a dolog. Baj lehet vele?


2018. szept. 7. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm kisbabája is ugyanígy elkezdett magától lábra állni már 5 hónaposan. Megvárta amég stabilan tud ülni és azóta engedi neki a fel állást is. Nagyon ügyes már totyog is oldalazva eljut a-ból b-be. Azt nem tudom , hogy jó -e az én kisbabám még nem áll magától(7hónapos).
2018. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi még lemaradt , hogy külföldön élnek és a védőnő is "jóváhagyta" , hogy állhasson a kisbabája.
2018. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En jovo csutortokig nem hagyom, akkor megyunk tanacsadasra es megkerdezem. Félek, hogy O lába lenne vagy gerinc/csigolya problémája
2018. szept. 7. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egymást követték a mozgásformák.3hosan hasrol hátra,hatrol hasra.Aztan 5hosan kuszas hátramenetben,kuszas előre,kutyazas és aztán 6honaposan mászás és utána 1 héttel már ült és még egy hét múlva már állt.En is paraztam az állás miatt,de nekünk azt mondta a gyerekorvos ha magától csinálja azzal nincs baj, akkor van gond ha a szülő erőlteti az okoz gondot.
2018. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Irigyellek ha csak ennyi a problemad

Komolyan a mai anyukak ezt maguknak generálják mar

2018. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5# nem.. nem magamnak generálom, de nagyon csúnyán tartja a lábát amikor feláll.

Szinte rémisztő.. de igen micsoda gáz anya vagyok.. aggódni merek.. úristen, hogy képzeltem?:)


Koszi a jo tanacsokat

2018. szept. 8. 08:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mind úgy kezdtük, hogy ahogy sikerült, úgy kapaszkodtunk fel, és mivel a kilátás mindent visz, még a hirtelen fáradás és az összevissza imbolygó tagjaink se szegték kedvünket.


Az O-láb néha örökletes (és spontán múlik), néha D-vitamin hiánya okozza (idejében pótolva elmúlik). Torna azért sose árt. Túl gyakran túlsúly okozza, ilyenkor torna és erősítés kell a súly normalizálása mellett.

2018. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Húsos fiú de túlsulyosnak nem mondanam.

7490 gramm 65 centi

2018. szept. 9. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, a kimaradt/háttérbe szorult mozgásokat játékkal lehet csinálgatni utólag és nincs hátrány.
2018. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!