Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kisfiam eddig a hipp...

Ha a kisfiam eddig a hipp comfort tapszert ette mert hasfajos volt, most 8 honapos valtani kellene . Az utana levő a hipp combiotik HA1, HA2, vagy a sima hipp combiotik 1,2?

Figyelt kérdés
Mielőtt orvoshoz iranyitanatok külföldön (sp) élünk es itt magad döntöd el mit adsz neki orvosnál is 3 hónapja voltunk statuszon :/
2018. szept. 7. 18:11
 1/1 c.kamilla válasza:

Szia, ugyanez a gondom nekem is de en kicsit mar elore gondolkozok.

Mivel a 2-es szamut 6 honapos kortol lehet adni igy az 1-est mar szerintem ne add. A HA azt jelenti hipoallergen es csokkenti a kockazatot a kesobbi tej allergiara.. viszont ha eddig nem volt tunete arra hogy allergias lenne a tejre akkor felesleges a HA. Ezt azert mondom mert ugye a sima olcsobb is joval. Mi is most a Comfortot vesszuk de ez a hasfajas csak addig tart amig fejletlen az emesztese. Szerintem probald ki a sima 2-est. Az elso nap meg lehet faj a pocakja de ha 4-5 nap utan is ugyerzed rossz akkor inkabb tapszert valts! Mert a HA-tol nem dog neki kevesbe fajni.

2018. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!