Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyerekes, bénázó anyukák...

Első gyerekes, bénázó anyukák ugye léteztek, nem én vagyok az egyetlen. Ha igen mikorra jöttetek bele és nagyon rögös volt az út?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha megnyugtat még a másodiknál is néha bénázom.

Szerintem vagy inkább szerintük csak a nagyszülők nem benáztak sose. Az idő homályába vész. 😊

2018. szept. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

3. gyerkőcöm 15 hós...még vele is bénáztam...képzeld kb.3 hónapos koráig nem mertem hasra fordítani a kádban..3.gyerek!

Ne aggódj.Ahogy nő egyre gördülékenyebben mennek majd a dolgok.

2018. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezünk :D hogy mikorra jöttem bele? 3 éves az 1. gyerek, hajlamos meglepni 1-2 újdonsággal azóta is, amit nem kezelek mindig tökéletesen elsőre.

Az eleje nagyon rögös volt, 2 hónapos kora óta 1,5 óránként etettem nappal, 3 hónapos volt mire rájöttem, csak álmos olyankor.. meséljek még?

A második babám 1 éves, és minden baba más. Volt könnyebbség, de újdonság is. Szóval akadtak bénázások azért.

2018. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Jelen!

A legjobb az volt, mikor két hetes kislányommal szaladtunk éjfélkor az ügyeletre, mert rettenetesen sìrt óràkon àt, nem tudtuk megnyugtatni. Mire kiértünk a kórhàzba, mosolyogva! aludt a hordozóban, az autó kirázta belőle a pukit, ami bàntotta. Kicsit körberöhögtek minket, de megvizsgàltàk...

Aztàn volt olyan, hogy a mam anti-colic cumisüveget rosszul raktam össze, csodàlkoztam, milyen gyorsan, ügyesen eszik, aztàn kiderült, hogy a mellkasára borìtottam a kajàt. (Most màr félàlomban, fél kézzel összerakom akàrmikor!)

Volt, hogy sìrva kerestem, mert eltűnt a kisàgyból. A karomban volt. :-)

Ràadtam úgy az overàlt, hogy bennemaradt a vàllfa.

Ha valahovà le kell ìrni az anyja nevét, még mindig kell pàr perc hogy ràjöjjek, az én vagyok! :-)


Tovàbb is van, mondjam még?

2018. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom 4-es, én most várom az elsőt, kb ilyen leszek én is. :)
2018. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó,nagyon jót mosolyogtam!

Vannak ilyen sztorik mindenhol!


Akkor mikor történik lehet nem vicces,de utána már az!A lényeg,hogy tudj magadon nevetni,és hogy tudd lesz még ennél cifràbb is😲😁😁

2018. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, a mam üveggel én is jártam így 😂
2018. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem soha, hogy "bénáznék". De nem mindenkinek jön ez így "magától", és azzal sincs semmi baj.
2018. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Máris jobban érzem magam,nagyon jó sztorik,ez azért lelket öntött belém,köszönöm. Próbálkozom nagyon de nem egyszerű az biztos.
2018. szept. 8. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

4, 7,

Ezért utáltam a MAM üveget. Félálomban rendszeresen rosszul csavartam össze, aztán csak néztem, hogy mire a gyerekhez értem, már kifolyt.

Más üveggel nem volt ez

2018. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!