Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használatátok a patikai...

Meddig használatátok a patikai dolgokat? Fürdető Popsikrém, Baba olaj, hintőpor, vitaminok?!

Figyelt kérdés
2018. szept. 13. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Olajat, hintőport sosem.

Fürdetőt, popsikrémet 1 hónapig, aztán utánaolvastam milyen káros anyag van benne így átváltottam természetes szerekre.

2018. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Gyógyszertári popsikrémet egyik gyerekkel se használtam.

Olajat első gyerekkel vagy 2 hétig. Nagyon száraz, hámló bőre volt és a háziorvos mondta, hogy olajozzam.

Fürdetőt 1. gyereknél sokáig. Fél évesen próbáltam egy drogériait de kiütéses volt, aztán egy másik drogériait amitől száraz lett a bőre. 10-11 hónapos kortól la roshe posay, ezt meg most 3 évesen megpróbálom neogranormonra cserélni.

A kicsinél soha semmilyen gyógyszertári dolgot nem használtam. La roshe posay volt neki is, most 14 hónapos, nála is megpróbáljuk a neogranormont fürdéshez.


D vitamint mindkét gyerek kapja még mindig.

Konakiont talán 1-et kaptak tőlem, de már a kórházban kaptak tápszeres pótlást és cumizavarosak lettek pár hetes korban. Így nem kellett tovább adni.

2018. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Egy percig sem mergeztem a gyerekem veluk.
2018. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Semeddig, kivéve a d vitamint
2018. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen semeddig. Nézd meg az összetevőit és te sem fogod.
2018. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 hónapig
2018. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Hónapokig, mindhárom gyereknel.
2018. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erzekeny boru a gyerekem, nem ajanlttak, csak pelenkakiutesnel probaltam a cinkes kremet, de nem igazan segitett. 2,5 eves, es meg most is tiszta vizben furdik. A hajara kap babaknak valo sampont mondjuk, azt babakent is kapta. D vitamint nyar elejeig kapott, majd most fogom ujra elkezdeni adni. 2 eves korig minkmum javasoljak.
2018. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olajat,hintöport eggyáltalán nem használtam,patikai fürdetöböl a Naturlandosat használtuk 3 hónspos kóraig,aztán átértünk a Gabira de attol nagyon kiszárdt a böre igy átértünk Mixa babafürdetöre,D vitamint most is kapja,8 hónapos.Konakiont meg csak addig mig kizárolagosan anyatejes volt.
2018. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A fürdetős, ápolós dolgokat semeddig. Ha ingyen adnák, sem kellene.
2018. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!