Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? Túl lehet etetni?

Ez normális? Túl lehet etetni?

Figyelt kérdés
4 hetes babám sokszor csak a cicire nyugszik meg. Ilyenkor nem lehet túletetni? Bármit csinálok egy idegig megnyugszik,de aztán rákezd a sírásra. Ahogy megkapja a cicit, elhalkul. Mit tegyek?

2018. szept. 13. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tedd mellre ahányszor szeretné. Cumit használtok? Esetleg azt adhatsz neki hátha megnyugtatja.
2018. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ne adj neki cumit, örülj hogy cicizik. Eszik, megnyugszik, érzi anyát. Erre van szüksége egy 4 hetes babának. Anyatejjel nem tudja túlenni magát.
2018. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Az elején az én kisfiam is ezt csinálta, volt hogy szinte egész nap cicin volt. Anyatejes babát nem lehet túl etetni mivel könnyen emészthető az anyatej. Én igény szerint szoptatok, ilyenkor arra figyeltem hogy 3 órán belül ugyanazt a cicit adtam vissza neki mindig hogy a hátsó zsíros tejhez is hozzá jusson. Lassan 3 hónapos, mostanában már megnyugszik cumival is, vagy ha énekelek neki, felveszem és ringatom. Szóval tedd nyugodtan cicire ha attól nyugszik meg :)
2018. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
cicin nem igazán lehet túletetni. Ha port enne, akkor simán, de nem termelsz annyit, hogy ő túl hízzon. Főleg azért sem, mert ha nagyon termelsz is, az igény miatt, az inkább hígabb és nem az a zsíros, ami a végén szokott jönni
2018. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!